הצג גיליון RSS

analogic

אחסון אתרים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/12/2010 שעה 17:15 (506 צפיות)
אחסון אתרים – שרותים נלווים

בעוד פתרונות האחסון הקיימים היום בשוק הם די סטנדרטים ורוב החברות העוסקות באחסון אתרים מציעות פתרונות אחסון אתרים די דומים זו לזו , השירותים הנלווים המוצעים כחלק מחבילות האחסון על ידי החברות השונות הן שיכולות לפתות בעל אתר לבחור בהן . השירותים הנלווים הם בעצם מערכות תוכנה שיכולות להעשיר את האתר שלכם או לשרת אותו כדי להעניק לכם או ללקוחות שלכם חווית ניהול וגלישה מוצלחות יותר .

בדרך כלל יציעו לכם עם חבילת אחסון אתרים רצינית כמה שירותים עיקריים :

אבטחת SSL (או אמצעי אבטחה מקבילים) – מאפשרת העברת מידע באופן מוצפן בין דפי אינטרנט או יישומים אחרים באתר . זהו חלק חשוב ממערך האבטחה של אתר אינטרנט שחשוב שיהיה בכל אתר שיש לו תעבורה רצינית .

שרת דואר אלקטרוני – חיוני כמעט בכל אתר שמצריך קשר עם הגולשים או עם לקוחות ורוב האתרים זקוקים לקשר הזה . על פי הקף חבילת האחסון תוכלו לקבל לפעמים מספר שונה של כתובות דואר אלקטרוניות כך שתוכלו להענות לגולשים גם לפי סוג הפנייה או הצרכים שלהם .

חבילת מסחר אלקטרוני – יכולה להיות חיונית לאתרים שמבצעים מכירות באופן ישיר על גבי האתר . זוהי מערכת מורכבת יחסית שמגיעה בחבילות אחסון אתרים גדולות על פי הצורך .

שירותים לסליקת כרטיסי אשראי – הם המערכת המשלימה של חבילת המסחר האלקטרוני וביחד הם מאפשרות מכירת מוצרים ושירותים באופן ישיר דרך האתר וקיום של חנות וירטואלית באתר שלכם .
תגיות: אחסון אתרים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים