הצג גיליון RSS

analogic

כתיבת תוכן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/12/2010 שעה 17:17 (518 צפיות)
כתיבת קופירייטינג
כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט נחלקת למספר סוגות עיקריות : כתיבת תוכן תדמיתי – שיווקי , כתיבה למטרת קידום אתרים (SEO) , כתיבה אדיטוריאלית ומקצועית , כתיבה כחלק מתוכן גולשים (בפורומים וכדומה) וכתיבה פרסומית שהקופירייטינג היא חלק מרכזי ממנה .

כתיבת קופירייטינג היא כתיבה שמטרתה לנסח באופן תמציתי ומנצח מהויות בסיסיות במוצר או בעסק שלכם . במילים אחרות מדובר בטקסטים קצרים וסיסמאות שיווקיות שיעבירו ללקוחות וללקוחות הפוטנציאליים שלכם המבקרים באתר שלכם מסר חד ברור ומושך שיגרום להם לעשות מעשה וליצור אתכם קשר ואפילו לרכוש את המוצרים או השירותים שלכם . מונח המפתח בקופירייטינג כמו גם בכתיבה שיווקית בכלל ברשת הוא 'הנעה לפעולה' : מסרי הקופירייטינג צריכים להיות מוצלחים כל כך שהם יוציאו את הגולש הממוצע מאדישותו ויגרמו לו ליצור קשר עם בעלי האתר או מפעיליו באמצעות כתיבת תוכן לאתר.

מלאכת הקופירייטינג היא הרבה מעבר לניסוח סיסמא בת כמה מילים או פיסקה שיווקית מנצחת – הסיסמאות והטקסטים הקצרים הם רק השלב הסופי של עבודת הכנה מאומצת ומעמיקה שדורשת הבנה אמיתית של השוק , של המוצר , של הלקוחות העתידיים ושל התנהלות גושלים ברשת האינטרנט בכלל . הצירוף של כל אלה יחד עם יכולות הניסוח הייחודיות של הקופירייטר הם שיביאו לאתר שלכם את המסרים הנכונים המוכרים ככתיבת מאמרים.
תגיות: כתיבת תוכן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים