הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

הפלגות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/12/2010 שעה 12:12 (565 צפיות)
הפלגותהפלגות ושייט נחשבות לחוויה בלתי נשכחת עבור משפחות, חברים וזוגות צעירים. בתוך הים חבוי מסתורין מסויים וקסם רב. השקיעות והזריחות בים מדהימות ביופין, הרוח המלטפת את הפנים יוצרת אווירת רוגע והכוכבים המדהימים בשעת לילה יוצרים מראה מרהיב. מועדוני שייט רבים משלבים אטרקציות שונות למפליגים השונים תוך כדי ההפלגה כמו למשל מסיבת ריקודים, שירת קריוקי ופעילויות נוספות אחרות.

דיג מסירה


אחת מהחוויות המשמעותיות עבור המפליגים השונים היא חווית דיג מסירה. דיג מסירה מתבצע תוך כדי השייט בציוד משוכלל ויכול לשאת כמות גדולה מאוד של דגים. דייגים מקצועיים רבים מעוניינים לדוג דווקא בכוחות עצמם בחכה פשוטה לשם החוויה שבעיניין. מעבר לכך מועדוני שייט רבים מספקים גם מסלול הכולל בתוכו לימודי רכיבה על אופנוע ים.

רישיון לאופנוע ים


הוצאת רישיון לאופנוע ים מתבצעת תוך זמן קצר ונחשבת לחוויה משחררת עבור צעירים רבים. ניתן לשלב סוגים שונים של שייט עם אירועים חגיגיים כמו למשל ימי הולדת, מסיבת רווקים ורווקות ואפילו חתונות. שייט רומנטי עבור זוגות צעירים נחשב לחוויה ייחודית היוצרת זכרונות עמוקים. ישראלים רבים מפליגים לארצות המזרח התיכון בין הארצות המבוקשות ניתן למצוא את קפריסין, יוון ותורכיה. ישנן סוגי הפלגות שונות כמו הפלגות יוקרה, הפלגות לצורך הגעה ליעד מסויים והפלגות רומנטיות.

עמידה בזמנים


בכל אחת מן ההפלגות ניתן למעשה להינות ולהשתתף בפעילויות השונות. לפני היציאה לשייט חשוב לוודא שאכן קיימת עמידה בזמנים של הספינה היוצאת. שייט רומנטי יכול להתאים לירח דבש רומנטי המאפשר לבני הזוג להינות מהנוף וממזג האוויר.

שירות מקצועי


מבין מועדוני השייט הרבים חשוב לבחור את המועדות הנותן את השירות הטוב והמקצועי ביותר. ההתרשמות ממועדון השייט יכולה להיות גם דרך הלקוחות שלהם. כמו כן יש לקחת בחשבון את המחיר אותו מועדון השייט גובה ואת התנאים המוצעים לכם בכל אחד ממסלולי השייט.


תגיות: שייט
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים