הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

שף - בריאות ותזונה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/12/2010 שעה 15:19 (458 צפיות)
שף - בריאות ותזונה


התחום הקולינארי סחף אחריו חובבי בישול רבים בשנים האחרונות ולימודי הבישול נחשבים ללימודים מבוקשים מאוד בקרב אוהבי בישול רבים. יש לציין שתחום הבישול השתנה מאוד לעומת שנים קודמות כיום ישנה התמקדות במזון בריא יותר. הבריאות הגופנית חשובה מאוד לאנשים בימינו כיוון שכולם מעוניינים בתוחלת חיים גבוהה יותר.

שף פרטי


הוכח שקיים קשר ישיר בין תזונה נכונה לבריאות שלנו ומעבר לכך גם הוכח ששילוב נכון בין תזונה נכונה ופעילות גופנית מוביל לאורך חיים בריא יותר. פעילות גופנית חשובה ויש לתרגל אותה באופן קבוע. שף פרטי מספק את שירותיו לאדם ספציפי (בדרך כלל אדם זה אמיד מבחינה כלכלית). ישנם שפים שלא עוסקים בכל שעותיהם כשפים פרטיים אלא משמשים כשפים פרטיים רק באירועים חגיגיים.

מיתוג אישי


כיום להיות שף מצליח דורש השקעה רבה מצד השף. התרגול היומי מאפשר לו לשפר את כישוריו בצורה משמעותית. מעבר לכך חשוב עבורו כל נושא המיתוג האישי. מיתוג אישי מתבצע בדרך היעילה ביותר כאשר הוא ממוקד לקהל יעד ספציפי. תוכניות בישול רבות משודרות גם בטלויזיה ונחשבות בעלי אחוזי צפייה גבוהים במיוחד.

הבישול בארצות המזרח


למרות שמקובל שרוב הבשלניות הגדולות הן נשים, דווקא השפים הגדולים בעולם הם גברים. במזרח הרחוק ישנם שפים רבים המעבירים סדנאות בישול ואפיה לשפים מכל העולם. אנשים רבים מעוניינים להתמקד בבישול במזרח הרחוק כיוון שנחשב לבריא יותר ותוחלת החיים שם מן הגבוהות בעולם.

תרגול קבוע


מעבר לכך איזור המזרח הרחוק הוא האיזור הגדול ביותר בו יש ייצוא של תבלינים לכל העולם. חשוב לזכור שהמזרח הרחוק כיום רבוי מסעדות יוקרה ולמאכלים השונים שבו יש ביקוש רב בכל העולם. שף המתחיל את דרכו בתחום הבישול חשוב שיזכור כי דרכו אינה פשוטה אם מתכוון הוא להתפתח מבחינה מקצועית בתחום הבישול ולכן עליו לתרגל באופן קבוע.תגיות: שף פרטי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים