הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

שף פרטי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/12/2010 שעה 11:25 (508 צפיות)

כולנו אוהבים לאכול אוכל בריא וטוב. בדרך כלל שפים רבים מעוניינים תמיד להעשיר את הידע שלהם בתחום ואוהבים לצבור תמיד נסיון ופרקטיקה. שפים רבים גם מבצעים מופעי שף עבור לקוחותיהם, מופעי שף הם דבר אטרקטיבי במיוחד וישנם מגוון סגנונות שונים. מופעי שף בדרך כלל באים עם תזמורת והם בעלי מקצב מסוגנן במיוחד.
קהל המעוניין במופעי שף הוא קהל צעיר בדרך כלל עם הרבה אנרגיה. ניתן גם לשלב מופעי שף עם מופע בידור או עם שירה בציבור או קריוקי. דבר נוסף שניתן לשלב עם מופעי שף הוא סדנאות בישול. סדנאות בישול רבות המועברות על ידי מומחים יכולות לתרום רבות למעוניינים לרכוש ידע בתחום. ומומלצות לקהל שאין לו ידע בתחום אך מוכן ללמוד ובעל רצון לקבל את הפרקטיקה. ניתן להזמין מופעי שף גם לזוגות פרטיים.


שף מקצועיאך נשאלת השאלה כיצד נקבע מי הוא שף טוב ומקצועי ומי הוא שף פחות טוב. אומרים שעל טעם וריח אין להתווכח ולפי הפופולאריות של המטעמים בקרב הקהל ניתן לקבוע אך גם כל עניין הפרסום תלוי גם ביצירת קשרים ובשיווק עצמי כמו בכל עסק. ניתן גם לשכור את שירותיו של שף מיקצועי לערב אחד.שף פרטי


בדרך כלל השכרת שף פרטי לערב מתבצעת על ידי זוגות שמחפשים אינטימיות. שף פרטי בבית שלכם יביא עימו את הציוד המקצועי שלו לבישול.
אנשים רבים המתעניינים בתחום הבישול רואים בתחום זה כתחביב ולא מקצוע. הרבה שפים כיום בתחילת דרכם מצאו דרך מקורית לפרסם את עצמם על ידי הכנת תבשילים לעוברי אורח במקומות פומביים.


בכך יצרו רושם ראשוני, חילקו כרטיסי ביקור והעצימו את שמם בשוק זה. צריך לזכור את העובדה שלא כולם הופכים למצליחנים בתחום. צריך הרבה עבודה ותרגול.
תגיות: שף פרטי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של yaronmoran
    אני פעם הזמנתי לאשתי שף פרטי לכבוד הצעת נישואין, ברור שהיא אמרה כן.
    חבל שאז לא היו מצלמות דיגיטליות.
    הדבר היחיד שאני מצטער עליו זה שלא צילמתי אותה - כמה היא בכתה... מאושר, אני מקווה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים