הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

סוכנויות רכב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/12/2010 שעה 10:59 (462 צפיות)
סוכנויות רכברכישת רכב מיד ראשונה יוצרת למעשה חופש פעולה רחב עבור בעל הרכב. רכב גורר אחריו הוצאות כלכליות כבדות אך בסופו של דבר שווה את השקעה הכללית. אני זוכר כאשר בדרך לביתי באחד מהימים נכנסתי עם רכבי ברכב שמולי וכתוצאה מכך נגרם לי נזק לפנס והחלק הקידמי של הרכב התעקם במקצת.

המחסור ברכב


הרגשתי מרוגז מאוד אך יותר מכל ידעתי שעלי לקחת את הרכב למוסך, לבזבז יום עבודה ולשלם עוד כסף על התיקון (למרות שהרכב מבוטח). הרגשתי גם את המחסור ברכב ונאלצתי ביום שלמחרת לנסוע בתחבורה הציבורית. הנסיעה בתחבורה הציבורית גרמה לי למרמור רב שכן המסלול הארוך והעיכוב של האוטובוס גרמו לי לחוש ששלתי מחיר כבד מאוד מהנזק שנגרם לי לרכב.

רכב מיד ראשונה


כמעט כל נהג היה מעורב בתאונה קטנה מסוג זה וחווה את אשר אני חוויתי אך יותר מכל העצבים, התסכול וההוצאה הכספית הפריע לי המחסור ברכב שיצר פגיעה ממשית בכושר ההתניידות שלי. למעשה הרגשתי כמו אדם שנשם אוויר לאורך זמן ואז לקחו לו את האוויר בו ברגע. רכישת רכב מיד ראשונה כרורכה בהוצאה כספית לא קטנה אך ישנן מספר דרכים המקלות מאוד ברכישת הרכב.

ליסינג תפעולי


בדרך הנפוצה ביותר היא על ידי בדיקת מבצעי רכב בסוכנות הרכב. רכישת רכב במבצע יכולה לחסוך אלפי שקלים לצרכן כאשר הוא רוכש רכב מיד ראשונה. דרך נוספת חסכונית לרכישת רכב מתבצעת על ידי ליסינג תפעולי.ליסינג תפעולי מאפשר לבעל הרכב להשכיר את הרכב לתקופה ארוכה ובמהלכה זכאי לקבל טיפולים עבור הרכב ובסופה זכאי לרכוש ת הרכב מסוכנות הרכב שלו. גורם נוסף להתקוממות נהגים רבים על אחזקת הרכב היא מחירם המופרז של המוסכים על תיקונים פשוטים יחסית.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים