הצג גיליון RSS

michallevy

חלונות אלומיניום, מראה עירוני בכפר

דרג פוסט זה
יש לי דוד שגר בכפר, אנו קוראים לו עכבר הכפר מאחר וכשהוא מגיע לבקר אותנו בעיר הגדולה, כדבריו, הוא תמיד הולך לאיבוד ולא חשוב שהוא כבר היה אצלנו מעל ל- 1,000,000 פעמים. לפחות.

באחד הימים התבשרנו כי הדוד הולך לשפץ את הבית שלו ומתכוון להשקיע לא מעט כסף בריהוט מחדש, הקמת קירות חדשים, תוספי אלומיניום בפינות מסוימות בבית ואת כול חלונות הבית הוא עומד לעשות חלונות אלומיניום בכדי לתת מראה חדשני ועירוני משהו לביתו הכפרי.

כחלק מהשיפוץ התבקשנו לבוא ולייעץ לו על סגנון הבנייה של הבית. איפה להעמיד את הריהוט, איזה חלקים בבית דורשים אלומיניום ואיך למקם את שאר התוספות שנקנו לבית או מתוכננות להקנות בהמשך.

מאחר ואחותי היא מעצבת פנים, נסענו אליו לביקור בכפר לנסות ולייעץ לו כמה שניתן. מאחר וכפר הוא מקום יחסית שקט, אחותי הציעה לו לחשוב שנית על בחירה של חלונות אלומיניום והאם הוא באמת זקוק להם. מלבד העובדה כי חלונות אלו מהווים עיצוב חדשני לבית ומעניקים מראה יפה ומודרני, חלונות אלומיניום, עוזרות הרבה מאוד במקרים של רעש חיצוני. חלון מהסוג הזה יכול לאטום רעש רב מבחוץ ולכן ניתן למצוא חלונות אלומיניום בבתים רבים בעיר.

מלבד זה, היא הציעה לו להשתמש רק בחומר אלומיניום בכל הקשור באזורי המקלחת והמטבח, מקומות שבהם מעורבים מים רבים שיכולים להביא לחלודה ולנזק לגימור במידה ולא עובדים עם אלומיניום טוב, מקצועי ואיכותי.

דודי, קיבל את הערות שלה ולמרות שלא היה מוכן לוותר על חלונות אלומיניום בבית, בעיקר מהרצון להוסיף עיצוב מיוחד לבית, הוא קיבל את כל ההמלצות וההצעות שלה על הוספת אלומיניום בחדרים הרלוונטיים שעליהם היא המליצה.

עכשיו כל שנשאר זה לחכות ולראות מה יצא לדוד שלי מהבית הכפרי שלו עם נגיעות עירוניות, אולי העירוניות החדשה הזו תגרום לו להכיר טוב יותר את הדרך אל הבית שלנו. ואולי לא.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים