הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

נתיבי דהרי - שירותי הסעות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/12/2010 שעה 13:29 (493 צפיות)
נתיבי דהרי - שירותי הסעותכיום לחברות וארגונים רבים יש ביקוש רב לשירותי הסעות לעובדים שלהם. שירותי הסעות לחברות ואירגונים רבים חוסכים בהוצאות כלכליות לעובדים ובנוסף יוצרים ללקוחות נוחות במהלך הנסיעה. נסיעה בחברת הסעות הרבה יותר טובה ומשתלמת מאשר בתחבורה ציבורית. לתחבורה הציבורית יש המון תקלות.

סוגי הסעות


אוטובוסים מאחרים באופן קבוע וכמו כן גם הרכבות, מעבר לכך גם תנאי הנסיעה לא כל כך מספקים ובנוסף אין נסיעות ישירות ליעדים רבים ברחבי הארץ. לחברות רבות יש אינטרסים להעסיק חברת הסעות מטעמי נוחות. ישנן שני סוגי הסעות עיקריות. הסוג הראשון הוא הסעות טיולים לתלמידים או עובדים בחברה. הסעת אלה מונות אוטובוסים ממוזגים גדולים עם 54 מושבים וכסאות מרופדים.

התאמת הסעות


הסעות טיולים יכולות להתאים למוסדות חינוך ולכל גוף או חברה המעוניינים להוציא את עובדיהם לטיול. סוג שני של הסעות הוא הסעות לתלמידי בית ספר או לעובדים הסעות אלה מתקיימות במיניבוסים קטנים ונוחים המונים בדרך כלל עד 24 מושבים. אחת מחברות ההסעות המובילות בארץ היא חברת נתיבי דהרי.

כושר התניידות


חברת נתיבי דהרי מספקת את שירותיה להסעות תלמידים, הסעות עובדים והסעות לשדה תעופה. שירותיה של חברת נתיבי דהרי מקצועיים מאוד ומתאימים לאירגונים רבים והיא בעלת צי רכבים העומד לרשות הלקוחות בכל זמן. היתרון הגדול של שירותי הסעות הוא בכך שהם מאפשרים התניידות גדולה של אנשים המעוניינים להגיע לאותו יעד ומכאן בעצם באה היעילות – ההסעות ממוקדות ליעד ספציפי ולכן הן קצרות הרבה יותר מאשר אם היה מדובר באוטובוס ציבורי המבצע פיתולים רבים.חשוב לבחור בחברת הסעות מנוסה השמה דגש בראש וראשונה על בטיחותם של הנוסעים. תוכלו לבקש ממנה לקוחות מרוצים ולשוחח איתם לפני שבחרתם בחברה המקצועית. כמו כן וודאו שחברת ההסעות עומדת בזמנים ומגיעה בקלות ליעד המבוקש.
תגיות: נתיבי דהרי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים