הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

גיזום עצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/12/2010 שעה 14:18 (466 צפיות)
גיזום עציםגינון וטיפוח צמחים נחשב לתחביב מרגיע מאוד מעצם השהיה בחיק הטבע. חובבי טבע רבים אוהבים לעסוק בגינון כיוון שזהו תחום הנחשב ליצירתי מאוד. תכנון הגינה מצריך מחשבה רבה תחילה כיוון שצריך להתאים את מבנה הגינה לאופי הבנייה. עבודת הגינון נחשבת למרגיעה מאוד שכן היא מתבצעת בחיק הטבע וגם נחשבת לעבודה מאתגרת כיוון שיש לה נישות רבות כמו למשל גיזום עצים. גיזום עצים מתבצע במטרה לסלק עצים מסוכנים וגם למטרות נוי.

בחירת סוג של גינה


במידה והינכם מעוניינים בהקמת גינה בביתכם חשוב שתדעו תחילה באיזה סוג של גינה אתם מעוניינים. האם אתם מעוניינים בעצי נוי, בפירות או שמא רק בדשא? התעסקות בגינון מזכירה לי משל עתיק על בחור שצפה בטלויזיה וראה דשא מרהיב ביופיו. לאחר הצפייה זכר את סוג הדשא הנדיר והזמין לעצמו דשא לגן בשיוק כמו הדשא שראה בטלויזיה.

עשבים שוטים


גינתו של אותו בחור נראתה מדהימה ביופיה אך לאחר מספר ימים החלו להתפתח בגינתו עשבים שוטים. אותו בחור החל לעקור בעקביות את העשבים השוטים אך הם שבו בתדירות גבוהה יותר. לאחר מכן שפך הבחור חומר כימי על הדשא שלו במטרה לקטול את העשבים השוטים אך ללא הועיל – העשבים חזרו שוב.

המסקנה בגינון


הבחור ניסה מספר שיטות שונות להסרת העשבים לצמיתות אך הם שוב חזרו. לאחר שחש יאוש רב שלח מכתב לאוניברסיטה בפקולטה למדעי הטבע בסין ובו הסביר להם את הבעיה ושאל כיצד לעקור לצמיתות את העשבים השוטים. לאחר שבועיים הגיעה תשובת מומחי האוניברסיטה במכתב לביתו של הבחור ושם נכתב לו: "מצאנו פתרון לבעייתך אדון נכבד אנו מייעצים לך ללמוד לאהוב את הדשא שלך כמו שהוא".וזו בעצם המסקנה לפעמים בגינון מקצועי שתמיד שואף להגיע לשלמות. חשוב גם לקבל את השונה מאיתנו ולא תמיד הדשא של השכו ירוק יותר.
תגיות: גיזום עצים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים