הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

טיולים בעברית בארצות הברית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/12/2010 שעה 13:33 (543 צפיות)
טיולים בעברית בארצות הבריתטיולים בעברית בארצות הברית למטיילים ישראלים יכולים להיות לעזר רב במיוחד לאלו שלא דוברים אנגלית בצורה רהוטה או כאלה שלא מעוניינים לשבור את הראש במפות ותכנונים לטיול פרטי. לארצות הברית מגיעים כל שנה מליוני תיירים והיא נחשבת למדינה החזקה ביותר מבחינה כלכלית בעולם. לאורך שנים שמשה ארצות הברית כמדינת הגירה אך בעקבות פיגועי 11 בספטמבר בשנת 2001 החמירה ארצות הברית את עמדתה כלפי מהגרים מכל העולם.

הוצאת ויזה


ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארצות הברית. לשם כך עליהם להגיע לשגרירות ארצות הברית ולהוציא ויזה (במידה ואינם בעלי דרכון אמריקאי). הוצאת הויזה יכולה להתבצע בשתי אפשרויות עקריות. אפשרות ראשונה היא על ידי חברות מקצועיות שכל מטרתם היא התמחות בהוצאת הויזה על ידי מילוי טפסים.

קפדנות הוצאת הויזה


בכך למעשה חוסכים הרבה כאבי ראש מיותרים. דרך נוספת היא לגשת לאינטרנט ולהדפיס את הטופס באנגלית ולמלא אותו. מעבר לכך יש לגשת לסניף הדואר ולשלם אגרה. לאחר ההגעה לשגרירות ארצות הברית יהיה עליכם לעבור ראיון עם הקונסול ולהציג מסמכים שונים, בין היתר תלושי משכורות של שישה חודשי עבודה אלא אם כן אתם עצמאיים, סטודנטים או מעל גיל מסויים. הליך הוצאת הויזה נעשה בכזו קפדנות כיוון שהמטרה היא של ממשלת ארצות הברית היא למנוע שהייה לא חוקית.

מפלי הניאגרה


כמו כן הינו הליך זה מאוד מייגע לישראלים רבים שחלק מהם בכלל לא מתכוון להישאר בארצות הברית לאורך זמן ולכן הסירוב של הקונסול יוצר מירמור ותסכול אצל ישראלים רבים. בין האתרים המבוקשים לטיול בארצות הברית אחד המבוקשים הוא מפלי הניאגרה. מפלי הניאגרה מושכים תיירים רבים כל שנה וממוקמים על גבולותיהן של קנדה וארצות הברית.

תכנון מסלול


טיול למפלי הניאגרה יוצר חוויה מצויינת עבור אנשים רבים. טיול מתוכנן ומאורגן של חברת טיולים יוצר נוחות רבה לתיירים המטיילים כיוון שהם לא צריכים להתאמץ יותר מידי בתכנון דרכם ויכולים לסמוך על חברת הטיולים שלהם.

עודכן ב: 27/12/2010 בשעה 11:28 על ידי PengL (תיקון שגיאת כתיב)

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים