הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

הפלגות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/12/2010 שעה 11:44 (597 צפיות)
הפלגותשייט רומנטי יכול להיות חוויה בלתי נשכחת עבור זוגות צעירים או משפחות הבאות להינות מאווירה ייחודית. הפלגה בלב ים מחברת בין אנשים ויש כאלו שאומרים שהיא יכולה אפילו לתקן קשרים פגומים במשפחה. מועדוני שייט רבים מציעים מגוון רחב של אטרקציות לאורחים המפליגים בספינה. בין היתר ריקודים, קריוקי, דיג מסירה ואטרקציות נוספות אחרות.

דיג מסירה


דיג מסירה במהלך שייט היא חוויה משמעותית מאוד במיוחד עבור המפליגים בפעם הראשונה. הדיג מתבצע בעזרת ציוד משוכלל ויכול להכיל מספר רב מאוד של דגים בו זמנית. למרות שיטות הדיג המתוחכמות עדיין קיימים דייגים הדגים באופן מסורתי ומשתמשים בחכה פשוטה. דייגים אלו בדרך כלל דגים לצורך תחביב.

מועדוני שייט


יש משהו מרגיע מאוד בדיג המתבצע בצורה זו שכן הדייג מצוי לבד בשטח וחשוף לרעש הגלים המרגיע. מועדוני שייט רבים מעבר לשירותי הפלגות ושייט מספקים גם אפשרות ללימודי רכיבה על אופנוע ים. הוצאת רישיון לאופנוע ים לוקח בממוצע בין שבועיים לשלושה שבועות. במהלך ההפלגה ניתן לראות את השקיעה המדהימה ביופיה ולשמוע את רחש הגלים המרגיע.

סוגי הפלגות


הנוף המשתקף מהסיפון יוצר רוגע ומוסיף לרומנטיקה שבאוויר. ישראלים מפליגים הרבה לארצות הים התיכון כאשר הפופולאריות ביותר הן יוון וקפריסין. ישנן סוגים שונים של הפלגות ולכל הפלגה יש את הייחודיות שלה. ההפלגות הנפוצות ביותר הן הפלגות לצורך הגעה ליעד מסויים אך קיימות גם הפלגות יוקרה. הפלגה בלב ים מאפשרת למשפחות רבות להינות ולהתנתק מהשגרה והלחצים היומיים.

חווית ההפלגה


לפני כל הפלגה יש לוודא שתנאי מזג האוויר מאפשרים הפלגה נוחה ונעימה ובמידה וצפויה ירידת גשמים יש להתכונן בהתאם. הפלגה בלב ים נחשבת לבילוי ייחודי ויוצרת חוויה בלתי נשכחת. ניתן לבצע הפלגות מערים שונות בישראל בין הערים המרכזיות מצויות חיפה, אשדוד, תל אביב והרצליה.


תגיות: שייט
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים