הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

שף - הבישול הקולינארי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/12/2010 שעה 10:01 (541 צפיות)
שף - הבישול הקולינאריתחום הבישול מתפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות. כיום ישנה עליה משמעותית במודעות לתזונה הנכונה. אחת הסיבות לעליה במודעות לתזונה הנכונה נובעת מהעובדה שקיימת תופעת השמנת היתר בעולם שהולכת ומתפתחת באופן מדאיג. תופעה זו החלה בארצות הברית וכיום התפשטה בכל העולם המערבי.

יצירתיות


תחום הבישול נחשב לתחום תחרותי במיוחד ולכן עבור שף מתחיל קיימת דרך ארוכה ורבה על מנת להגיע לפסגה. חשוב להתמקד במיתוג האישי על מנת למשוך לקוחות אך גם חשוב בתחום הבישול להיות יצירתי כיוון שמתכון יצירתי יוצר הערכה רבה אצל לקוחות פוטנציאליים. התחום הקולינארי מתפתח באופן דינאמי כל הזמן ולכן חשוב מאוד להתעדכן בשינויים חדשים שקורים בתחום.

תרגול קבוע


שפים רבים יוצרים מיתוג אישי על ידי העברת מופעי שף וסדנאות בישול אך הדרך היעילה ביותר למיתוג אישי היא על ידי שיווק באינטרנט. שיווק ממוקד באינטרנט מגיע למספר רב של לקוחות פוטנציאליים ומפרסם את השף בצורה טובה יותר. דבר נוסף החשוב עבור השף הוא תרגול קבוע כיוון שבכך צובר נסיון פרקטי רב.

יצירת קשרים


מעבר לתרגול היומי החשוב עבור השף יש צורך רב גם ביצירת קשרים עם אנשים בעלי השפעה בתחום הבישול כיוון שיצירת קשרים פותחת דלתות חדשות. כמעט כל שף מתחיל בתחום הבישול מעוניין להיות בסופו של דבר שף פרטי הנותן את שירותיו לאדם באופן קבוע או לחלופין נותן את שירותיו לקהל מצומצם של אנשים באירועים חגיגיים. הבישול הבריא עוזר לאנשים רבים לחיות אורך חיים איכותי יותר.

פעילות גופנית


חשוב לשלב תזונה נכונה עם פעילות גופנית ומומלץ לאכול ארוחות קטנות במהלך היום (בין 6 ל 7 ארוחות). יש לציין שתחום הבישול התפתח מאוד בשנים האחרונות לטובה וכיום רוב רשתות המזון כבר שינו את מתכוניהם לבריא יותר.
תגיות: שף פרטי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים