הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

נתיבי דהרי - שירותי הסעות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/12/2010 שעה 15:36 (905 צפיות)
נתיבי דהרי - שירותי הסעותשירותי הסעות יכולות להקל מאוד כאשר מדובר בחברה או ארגון גדולים המעוניינים שהעובדים שלהם יגיעו בזמן למקום העבודה, כמו כן שירותי הסעות יעילים מאוד כאשר מדובר במוסדות חינוך. תלמידים מעוניינים להגיע מידי יום בזמן לבית הספר ושירותי הסעות חוסכים להם המון זמן יקר. קיימים שני סוגים עיקריים של שירותי הסעות.

הסעות לטיולים


הסוג הראשון הוא הסעות לטיולים של בתי ספר וארגונים. הסעות לטיולים מתקיימים באוטובוסים גדולים המכילים 54 מקומות ישיבה. באוטובוסים אלו יש קיים מיזוג אוויר איכותי וכסאות מרופדים לנוחיות הנוסעים. הסוג השני הוא הסעות למקומות העבודה ובתי הספר בארץ. בין חברות ההסעות המובילות והמקצועיות ניתן למצוא את חברת נתיבי דהרי. נתיבי דהרי נחשבת לחברה מקצועית השמה דגש בראש ובראשונה על דיוק בזמנים ובטיחות הנוסעים.

נסיעה בטוחה


חברת נתיבי דהרי מספקת שירותי הסעות לחברות ואירגונים, מוסדות חינוך, ושדות תעופה ומשלבת שירותי סדרנים האחראים על תפעול מערך הנסיעות בצורה הטובה ביותר. כיום שירותי ההסעות מתמקדות בהגעה ליעד בצורה הטובה ביותר ומעבר לכך שמות דגש על הבטיחות בזמן הנסיעה. הדגש על ביטחון בזמן הנסיעה חשוב מאוד דווקא בשל ריבוי תאונות הדרכים במדינת ישראל. בארצינו מתקיימות המון תאונות דרכים שקוטלות חיים ולכן חשוב מאוד להיזהר בכבישים הסואנים במיוחד.

אחריות כלפי הנוסעים


ריבוי תאונות הדרכים מחייב השמת דגש על בטיחות בדרכים לא רק מצד חברות הנסיעות אלא מצד כל נהג העולה על הכביש. חשוב מאוד לנסוע בזהירות בכבישי ישראל ולהימנע מנסיעות במהירויות מופרזות. כאשר מדובר בנהיגה בתחבורה ציבורית או הסעות מאורגנות לנהג יש אחריות לא רק כלפיו אלא גם כלפי הנוסעים ברכב. חשוב לזכור שנהיגה צריכה להתבצע בחוכמה ושיקול דעת. יש פתגם האומר שצריך בכביש להיות חכם ולא צודק, אמרה זו נכונה ומוכיחה את עצמה כל הזמן מחדש.
תגיות: נתיבי דהרי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

 1. הסמל האישי של Dobida
  ממליץ לכולם לנסות גם את נתיבי דהרי זה משהו פשוט מדהים.
  עודכן ב: 02/01/2011 בשעה 08:24 על ידי PengL
 2. הסמל האישי של butters
  נסיעה בטוח עם פסי האטה:
  פסי האטה
 3. הסמל האישי של butters


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים