הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

שף - מתכוניו של השף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/01/2011 שעה 08:21 (459 צפיות)
שף - מתכוניו של השףאחת מהנאות החיים הגדולות היא ללא ספק ארוחה טובה המוגשת על ידי שף מקצועי. סועדים רבים המגיעים למסעדות יוקרה מצפים כיום למזון בריא יותר וכמובן למתכונים יצירתיים. הנושא של המזון הבריא נכנס לתודעת האנשים בשנים האחרונות עקב תופעת השמנת היתר שהחלה להתפשט ברחבי העולם המערבי.

בריאות


כיום אנשים מעוניינים להיות בריאים יותר ולהינות מאיכות חיים טובה יותר ולכן אורך חייהם מתנהל בצורה קפדנית יותר. שף המתחיל את דרכו בתחום הבישול צריך לזכור שעליו לעבוד קשה על מנת להגיע לצמרת בסופו של דבר. כשרון אינו מספיק כדי להצליח ולכן נדרשים דברים נוספים (לא כל השפים הכישרוניים אכן הצליחו בתחום הבישול).

התמקדות בשיווק


חשוב עבור שף שיתמקד בשיווק האישי שלו בתחום הבישול כיוון ששיווק אישי מוביל בסופו של דבר למשיכת לקוחות פוטנציאליים. מעבר לכך על השף לזכור להתמקד בכל הקשור ביצירת קשרים עם אנשים בעלי השפעה בתחום הבישול. יש לזכור שתחום הבישול מתפתח רבות בשנים האחרונות ולכן חשוב גם להתעדכן בחידושים בתחום. תרגול בתחום הבישול נחשב לדבר הכרחי ליצירת מקצוענות בעתיד.

שף פרטי


שף פרטי נחשב לשף מקצועי בתחום הבישול המתמקד בהכנת מתכונים לאדם ספציפי או לקבוצת אנשים מצומצמת בדרך כלל באירועים חגיגיים. למרות שסעודה של שף פרטי עולה ביוקר עבור הלקוח הפוטנציאלי זה לא מונע מהלקוח לשלם ולהינות מהארוחה.

יצירת בידול


ישראלים רבים רואים בסעודה במסעדה את הבילוי האולטימטיבי ולכן לרבים זה נחשב לבילוי המועדף. יש לציין שגם שף פרטי צריך לעבוד טוב על המיתוג האישי שלו וליצור בידול וייחודיות בסופו של דבר. שף פרטי צריך להיות גם יצירתי על מנת לספק חוויה קולינארית עבור לקוחותיו השונים. שפים רבים משלבים מופעי שף וסדנאות בישול על מנת לחזק את מיתוגם האישי.
תגיות: שף פרטי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים