הצג גיליון RSS

abaroz

הדפסה על חולצות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/01/2011 שעה 10:49 (460 צפיות)
הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות שבשנים האחרונות הפך לאופנתי במיוחד מתבצעת בחנות האיכותית והמקצועית "פונגו". "פונגו", חנות הותיקה בתחום של הדפסה על חולצות שממוקמת בדיזנגוף 98, ממש ליד הכיכר. הדפסה על חולצות מקצועית ואיכותית גם ביחידה אחת בודדת לחולצה, כובע, סינר וכל מוצר טכסטיל אחר שרוצים לבצע עליו הדפסה של רעיון שלכם. ההדפסה מדויקת ונעשית במקום מול הלקוח במהירות ובכל כמות. הדפסה על חולצות ב"פונגו" נעשית עם החומרים הכי איכותיים שקיימים בשוק העולמי בשילוב של הציוד המשוכלל ביותר וחולצות איכותיות, כך מתקבלת הדפסה בעלת עמידות לאורך שנים של החולצה וההדפסה. ב"פונגו" תוכלו לקבל פתרון לכל מצב או שיעזרו לכם להכין קובץ איכותי, ללא תוספת מחיר לרעיון שלכם או שתוכלו לבחור מהמבחר העצום והמגניב של חולצות מצחיקות מקוריות שנמצאות בחנות. הדפסה על חולצות מתאימה לכל גיל ולכל מטרה החל מימי הולדת, הפקות, מסיבת רווקות, חולצות לחתונה וכמובן איך בלי חולצת חתן.
הדפסה על חולצות – איך כדאי להתחיל?
בכדי להגיע לתוצאה איכותית של הדפסת חולצות במינימום זמן רצוי להשתמש בשירותי האימייל או "שלח קובץ" שנמצא באתר של "פונגו". תוכלו לעצב לכם את החולצה הרצויה בשילוב תמונה וכיתוב ולשלוח אותה לדוא"ל של החנות, בזמן קצר יחסית תקבלו חזרה למייל סקיצה של איך החולצה תיראה בצורה מדויקת לפני ביצוע ההזמנה והדפסה, לצורך דיוק מרבי .
יש אתרים רבים שנותנים ללקוח את האופציה לעצב און ליין את החולצה דבר שגורם בדרך כלל להטעיית הלקוח במוצר המוגמר של החולצה. אפשרות נוספת שניתן לשלוח הוראות עבודה של איך החולצה אמורה להראות ואז תוך זמן קצר מקבלים סקיצה של איך תראה החולצה. כמובן ניתן גם להגיע עם קובץ או לפתוח את המייל שלכם בחנות ולבצע בחנות את החולצות על המקום. ניתן גם להשתמש בשירותי גרפיקה שהחנות תעניק לכם ללא תוספת תשלום.
הדפסה על חולצות איכותית תשאיר לכם חשק להכין עוד ועוד חולצות, ראו הוזהרתם. בחנות תוכלו להתרשם וליהנות ממבחר עצום של רעיונות ומראה שאין כמותו. הדפסה על חולצות אפשרית לחולצות קטנטנות לתינוק הנולד ועד מידות ענקיות במיוחד.
הדפסה על חולצות - מאופיינת לפי סוג ההדפסה ואיכות ההדפס עצמו וכמובן מיומנות המדפיס.
הדפסה על חולצות מתבצעת בשתי שתי שיטות הדפסה עיקריות: הדפס דיגיטאלית והדפס בחיתוך של חומר שנקרא פלוק או וניל. בכמויות מסחריות ניתן להדפיס גם בהדפסה ישירה. למרות שההדפסות נראות זהות בכל החנויות שמשתמשות באותו סוג של הדפסה על חולצות ישנו הבדל משמעותי בטיב ההדפסה שנובע מהחומרים עצמם וסוגי המכונות שמשתמשים לצורך ההדפסה עצמה. כשהכמות של החולצות קטנה או שרוצים הדפסה איכותית מאוד, משתמשים בהדפסה בחיתוך. בשימוש בהדפסה בחיתוך נקבל דיוק וצבעים חזקים כשהתוצאה היא חולצה מרשימה ביותר.
מלבד הדפסה על חולצות ניתן למצוא מזכרות וחולצות מישראל. הדפסה על חולצות ב "פונגו" תבטיח לכם הצלחה בטוחה , איכות, שרות מהיר ואוירה נעימה שתשאיר לכם חשק לחזור תמיד ל "פונגו". הדפסה על חולצות איכותית תעניק לכם ולעסק שלכם קידום ופרסום. אם ראיתם ברחוב מישהו לובש חולצה מדליקה- היא כנראה של "פונגו".
"פונגו"- מדפיסים מחשבות על חולצות.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים