הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

פרגולות ודקים - עבודות בעץ

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/01/2011 שעה 13:03 (484 צפיות)
פרגולות ודקים - עבודות בעץעבודות בעץ כיום התפתחו מאוד וכיום בעזרת טכנולוגיה משוכללת ניתן ליצור מגוון רחב של פריטים יחודיים. פרגולות ודקים נבנים ברוב המקרים מעץ ומשתלבים מצויין עם חזות המבנה. פרגולות הנבנות באופן מקצועי מבצעות הצללה בצורה מצויינת על דיירי הבית ומעבר לכך תורמות לחזות המבנה. התקנת פרגולות מחייבת אישור מיוחד מהעירייה ולכן חשוב מאוד להקפיד להשיג אישור זה.

ריהוט גן


ריהוט גן יכול להתאים בצורה משמעותית לגינה של הבית ולכן בעיצוב וטיפוח גינות ניתן לשלב ריהוט באופן מצויין כך שיתאים לבית. התקנת דקים מספקת גישה נוחה למערכת ההשקיה של הבית ובנוסף חוסכת רבות במים. כיום כמעט לא מצוי בית שאין לו פריט כזה או אחר מעץ. למעשה העץ כל כך נפוץ בחיינו שעוד בימים קדומים יותר היו לו שימושים רבים אחרים.

תוספי בנייה


חברות בנייה מספקות גם תוספי בנייה של עץ לבתים הכוללים בעיקר בניית קומות ומחסנים. כאשר מדובר בבניית קומה יש לציין שהדבר מצריך עבודה משמעותית מאוד מצד בעלי מקצוע רבים. התקנת קומה מעץ צריכה גם לעמוד בתקני בטיחות על מנת שחלילה לא תתרחש קריסה או כל תקלה אחרת.

כללים שחשוב לזכור


לפני התקנת פרגולות חשוב לזכור מספר כללים חשובים: תחילה יש לחשוב על מיקום הפרגולה שלכם. האם מדובר בפרגולה לחצר או פרגולה למרפסת? שנית סוג הפרגולה האם מדובר בפרגולה העשויה עץ או פרגולה העשויה מחומר אחר? כמו כן יש לקחת בחשבון את התקציב אותו מעוניינים להוציא על התקנת הפרגולה ובמידה ומדובר על פרגולת עץ יש לבחור את גוון העץ הרצוי.

סוגי פרגולות


כיום קיימות סוגי פרגולות רבות בצורות וגוונים שונים ולכן מומלץ להתייעץ עם החברה לפני ההחלטה על התקנת הפרגולה כיוון שהיא תוכל לתת ייעוץ לבחירת הפרגולה הכדאית ביותר.
תגיות: פרגולות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים