הצג גיליון RSS

hazinar

חברת שליחויות- עבודה כשליח

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/01/2011 שעה 07:45 (576 צפיות)
הרבה אנשים צעירים שיש להם רישיון לקטנוע מחליטים לעבוד בתחום של שליחויות. ולמה לא בעצם? העבודה יחסי קלה, לא נדרשת מלאכת מחשבת, הכסף טוב מאוד בעיקר מטיפים של לקוחות), ואין את הצורך להתמודד עם לקוחות יותר מדקה-שתיים בכל ביקור.
לעבודה בשליחויות יש כמובן גם את הצדדים הפחות טובים. זה לא כיף גדול להתרוצץ עם הקטנוע בגשם או בקור, וגם לא בקיץ ובחום. ולא לדבר על הסיכון בשהייה על כלי רכב כזה שעות רבות במהלך היום.

אם בכל זאת בחרתם ללכת לעבוד עבור חברת שליחויות או במסעדה כלשהי חשוב שתוודאו כמה דברים. ראשית, כמעט כל חברת שליחויות תיתן לכם קטנוע לצרכי עבודה, אבל במסעדות הסיפור מעט שונה, וחלק מהן ידרשו שתשתמשו בכלי הרכב שלכם. הדבר חייב להילקח בחשבון מבחינה כלכלית כיוון ששליחויות עם קטנוע שלכם יגרום לשחיקה רבה, וכן ירידה בערכו של כלי הרכב.
ודאו כי אתם מבוטחים כמו שצריך. שוב, בחברת שליחויות רוב הסיכויים שהכל מטופל בצורה יותר מסודרת, אבל בכל מיני מסעדות ובתי קפה, חשוב שתוודאו שאכן נושא הביטוחים מכוסה.

בדקו האם חברת השליחויות או המקום מספקים לכם ציוד כמו חליפת גשם בחורף, קסדות וציוד מגן נוסף.מעבר לכך המעסיק גם בתחום של שליחויות חייב לספק לכם תלוש שכר עם משכורת מינימום. אל תסכימו לקבל רק טיפים, כי אתם לא יכולים להעריך בכמה תסתכם המשכורת שלכם, וכך גם לא תקבלו ביטוח לאומי והטבות סוציליות שמגיעות לכם על פי חוק.
והדבר החשוב ביותר בתחום של שליחויות- הזהרו על הכביש וסעו בזהירות.
תגיות: שליחויות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים