הצג גיליון RSS

hubchyui

כשהרבי לא נותן ברכה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/01/2011 שעה 13:03 (584 צפיות)
כשהרבי לא נותן ברכה באגרות הקודש
זוג מבקש להינשא? הרבי נותן את ברכתו.
פעם קיבלו ברכה באגרת שנשלחה לבית החתן או הכלה והיום באמצעות אגרות קודש. לכאורה, ענין שיגרתי, אך לאו דווקא...

להלן מעשה שהיה עם אילנה, גרושה ואם לשלושה ילדים, שחיי'ה היו קשים, מרים ומלאי-דאגה. שאיפתה הגדולה היתה לפתוח דף חדש בחיי'ה עם איש רציני, איתו תוכל לבנות בית חם ולנהל חיים חדשים – חיים טובים יותר. חיים טובים באמת.


באחד הימים פגשה אילנה את יעקב, חוזר בתשובה נעים סבר, והשניים נשאו-חן אחד בעיני השני. לאחר שלשה שבועות של היכרות, החליטו השנים להנשא. יעקב הבטיח שידאג לילדיה כאילו היו ילדיו. הם כתבו יחד לרבי וביקשו את ברכתו הקדושה. כעבור מספר ימים התקבלה תשובת הרבי:
כדאי לה להתענין בהצעות אחרות...
משמע?
הרבי אינו נותן את ברכתו. גם באגרות קודש הדבר יכול לקרות.


אילנה קבלה את הדבר קשה מאד. ליבה נחמץ בקרבה - חלומה הגדול התנפץ והיא נותרה שוב נעזבת. גם יעקב היה שבור ונעלב. "הרי הרבי אינו מכיר אותנו.. מעולם לא ראה אותנו.. אז איך זה שהוא לא מברך?? למה לעשות לנו דבר כזה?..." חשבה בלבה במרירות. ובכל זאת, כחסידה נאמנה ומאמינה, לא העלתה בדעתה שלא לציית לעצתו של הרבי.

חלפו מספר שבועות מאז עזבה את יעקב וסיפורים מוזרים החלו להגיע לאזניה:
מסתבר שיעקב היה רחוק מלהיות האביר הנכסף. רוב זמנו הוא שרוי במצב של שיכרות ובמצב שכזה הוא מרבה להפליא את מכותיו בכל הסובבים אותו. בשבועות בהם הוא מצליח להמנע מהטיפה המרה הוא מתגלה כאדם עדין ומתחשב, אך למרבה הצער ימים אלו הם ספורים ביותר ורוב זמנו הוא שרוי בגילופין.

אילנה נשמה לרווחה בתחושה מעורבת של כאב ושמחה - צר היה לה על מצבו של יעקב, אך ב"ה עצת הרבי הצילה אותה מחיים אומללים ואפופי סבל.


שנה חלפה מאז והנה הגיע היום ואילנה נישאה, בברכתו של הרבי, לבעלה, מדען בעל תשובה. ב"ה הם חיים כיום בעיר עמנואל באושר ובשמחה, וממשיכים לבקש את ברכותיו של הרבי באמצעות אגרות קודש.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים