הצג גיליון RSS

tshiputs

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/02/2011 שעה 17:07 (457 צפיות)
שיפוצים.
היום אני שוב ממשיך את המסורת ומפרסם עוד מאמר (שכתבתי אתמול בשעות לילה מאוחרות) על שיפוצים. היום, אני אכתוב קצת על כמה מהדברים שנלווים לכל עבודת שיפוצים איכותיים ויותר ניתן לראות אותם לאחרונה. אחד הדברים החיוביים שניתן להגיד על התחום הזה, הוא שפשוט אפשר לעשות את הכול. רוצים פרקטים? תקבלו, רוצים עבודות גבס? תקבלו, רוצים אמבטיה חדשה? תקבלו. לא חשוב מה תבקשו, אם תגיעו למקומות הנכונים תוכלו למצוא את הכול. אומנם, חברה אחת מסוגלת להיות סופר מקצועית בגבס והאחרת בריצוף, אך אם תעשו את התיאום הנכון – הכול יהיה אפשרי.
פרקטים, ליין חדש בעבודות שיפוצים.
אפשר להגיד שזהו מהתחומים היותר חדשים שרואים. לפני 10 שנים ניתן היה לראות פרקטים כמוצר "לעשירים", אז כל מי שהיה מתקין את המוצר המרשים, היה מוציא סכומים גבוהים ומקבל מראה מיוחד. כיום חברות שיפוצים רבות מציעות פרקטים ללקוחות שלהם, עם כניסת פרקטים למינציה לשוק הישראלי, הוזלו משמעותית מחירם של פרקטים. יותר ויותר עבודות שיפוצים כוללות פרקטים, מוצר המשדר יוקרה ואיכות, קל להתקנה ונעים לכל עין.
שיפוצים לפי ריהוט.
המון פעמים אנשים שוכרים מעצבי פנים שיעצבו את ביתם מא' ועד ת. אז כבר מראש קובעים היכן יהיה כל דבר בבית מהפרט הגדול ועד הקטן ביותר. במצבים מסוג זה השיפוצים יהיו לפי תכנון וכל רהיט יהיה לו את מקומו המיוחד. בצורה זו יעשו שיפוצים עם דברים מסוימים שמתאימים לרהיטים, בין אם מדובר על הכנה ל LCD על הקיר, או מקום שיכנס בו ארון, הדברים יבוצעו עם ידיעה מראה היכן כל דבר הולך להיות.
לסיכום – יש לא מעט דברים שמשפיעים על כל עבודת שיפוצים עוד לפני שהיא התחילה, או בסיומה. לא חסרות סיבות של דברים שיש צורך להתחשב בהם גם מבחינת עיצוב, תיקון, האפשרויות וכמובן הדברים שנלווים לעבודה. עבודות שיפוצים ללא תכנון מקדים וחישוב כיצד הדברים הולכים להראות, כנראה יהיה איכותיות פחות מעבודות שיפוצים מתוכננות לפי הצרכים והדרישה. בכול צורה שלא תחליטו לעשות שיפוצים, לפחות את הדברים הגדולים כדאי לקחת בחשבון מראש.
כרגיל, ניפגש שוב, אותו מקום – זמן אחר.
שיפוצים.
תגיות: שיפוצים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים