הצג גיליון RSS

presentos

חיתולים למבוגרים - סוף לבושה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/02/2011 שעה 22:58 (982 צפיות)
כידוע חלק ניכר מאוד מהאוכלוסייה המבוגרת משתמשת במוצרי ספיגה אלו או אחרים כמו חיתולים למבוגרים, פדים סופגים, מוצרי החתלה, תחתונים סופגים ואפילו חיתול חוטיני. אך למרות השימוש הנרחב עדיין קיימת בושה והסתרה על ידי הקשישים ומבוגרים שמשתמשים בחיתולים למבוגרים וגם הסתרה של בני המשפחה עקב בושה ורצון לשמור את כל הסיטואציה מוצנעת.

הבעיה מתחילה כאשר הבושה מונעת שימוש במקרים שיש צורך , שימוש בחיתולים למבוגרים משפר באופן משמעותי ביותר את אורח החיים של קשישים, נכים, אנשים בעלי מוגבלויות, אשר לא שולטים על הסוגרים באופן חלקי או מלא. ההבדל ברמת החיים ביומיומית והבסיסית היא מאוד שונה.

לעיתים מחלות קשות גורמות לחולים לחוסר שליטה בסוגרים, ותקופת ההשלמה של החולה עם מצבו לוקחת לעיתים חודשים ארוכים, אלו הם חודשים ארוכים של סבל שבסופם אין מנוס מלהבין כי חיתולים למבוגרים זה הפתרון הטוב, היעיל והזמין ביותר שיש.

מה חשוב לדעת כשבוחרים חיתולים למבוגרים?

יש לשים לב למידה כמובן, מצד אחד לא נרצה לרכוש תחתון או חיתול גדל מדי כי אז יכולות להיות בריחות של נוזלים מהצדדים, מצד שני חיתולים צמודים מדי לוחצים ומעיקים ואפילו עלולים לגרום לפגיעה בזרימת הדם, לכן חשוב לראות שישנה אלסטיות באזור הבטן והמפשעות. חשוב עוד לראות כי יכולות הספיגה מתאימות לשימוש, אם זה חיתול ללילה או חיתול ליום, ואם החיתול מתאים לאנשים השוקלים 50 ק"ג או לאנשים השוקלים מעל ל100 ק"ג.

חשוב לזכור כי חשוב לשאול ולהבין את כל שאלות אלו לפני השימוש, אסור לניצור את הבושה כי התוצאה היא פגיעה באיכות החיים.

תגובות

  1. הסמל האישי של presentos


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים