הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

יוגה צחוק - סדנת צחוק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/02/2011 שעה 11:16 (619 צפיות)
יוגה צחוק - סדנת צחוק


סדנת צחוק ואהבה למשפחה היא חוויה מרגשת ומגבשת את כל המשפחה מהסבים ועד הנכדים/נינים. חובה להנציח את הארוע בקלטת ולפזר העתקים בין המשתתפים, מזכרת שתורמת לקשר המשפחתי.
מה קורה בסדנת צחוק ואהבה הורים ילדים? או לחליפין סדנת צחוק למשפחה המורחבת?

מפגש חברתיהסדנה היא מפגש אנושי, חברתי, שמח ומרגש שבו מתקיימים משחקי צחוק ושובבות. משחקים שמחזקים את התקשורת והאהבה בין המשתתפים.
לפני כחודש הנחתי סדנת יוגה צחוק ביום הולדת של סבא בן 70 יליד יוון. האטרקציה של הארוע היה שהסבא-כוכב הארוע-לימד את הבנים, הכלות והנכדים את מחול הסירטקי עם כל התנועות המיוחדות והפתוס של המחול הזה.

סדנת צחוק עם הוריםסדנת צחוק ואהבה הורים ילדים מונחת על ידי שנים רבות במסגרות חינוכיות מהגן ועד סיום תיכון.
הארוע מעטר כל מסיבה ומפגש חברתי במהלך שנת הלימודים. סדנאות צחוק וטיפול בצחוק עוסקות בד"כ ברמה האירובית של הצחוק, ביכולת להחליט שאנו רוצים לצחוק כדי לשחרר מעצורים ולהתפרק- מה שכ"כ טוב למערכת החיסון שלנו ולתחושת האושר הרגעית.

הצבת מטרות


אך לעיתים רבות אנו לא מוכנים אף לעשות את זה, את הדבר האלמנטרי ביותר, לצחוק, כי משהו חיצוני מפריע לנו, משהו מאכזב אותנו אולי וכי אולי פשוט החיים לא מתנהלים בהתאם לסטנדרטים שקבענו.


פה חשובה מאד נוכחות המורה או הגננת בארוע כי זאת הדמות שליוותה את הילדים לאורך השנה-בדרישות הרציניות מהם. בסדנת הצחוק הכל מקבל ממדים של קריצה ,צחוק, שמחה ושובבות.
תגיות: יוגה צחוק
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים