הצג גיליון RSS

inspectorG

סיפורי חקירות

דרג פוסט זה
זה היה יום גשום, ישבתי במשרדי ועברתי על חדשות היום האחרונות. לפתע הטלפון במשרדי צלצל ואני מיד הרמתי אותו. מן הצד השני לא נשמע קול ולכן לאחר מספר שניות של שתיקה אמרתי, "הלו". רק לאחר מספר שניות נוסף ענה קול של אישה, קול לוחש ואמר "שלום, אני מדברת עם אלי החוקר?" עניתי כן, ואיך אפשר לעזור לה.

לאחר מספר דקות של שיחה, התברר כי אותה אישה מעוניינת בשירות חקירות, לנסות ולגלות לאן הבעל שלה יוצא בכל ערב, בטענה שהוא נפגש עם חבר לעבודה. היא הגיעה למסקנה כי שהיא צריכה חקירות מסודרות לאחר שהתעוררו אצלה חשדות כי הבעל, שחוזר כל ערב בשעות מאוחרות, לא בדיוק מבלה רק בפאב השכונתי, דבר שרק שירות חקירות מסודר יוכל לתת לה מענה.

לאחר התייעצות עם חברה היא החליטה שהיא חייבת חוקר פרטי שיענה על השאלה ויספק את המענה לבעיה ולחששות שלה. היא הוסיפה, שהיא מקווה כי אותן חקירות לא יחזקו את חשדותיה כי הבעל לא בדיוק יצא לשתות עם חבר, והיא מקווה שהחבר לא יתגלה כחברה בסופו של דבר ולכן היא מחפשת חוקר פרטי.
זה נשמע כמו עוד סיפור קלאסי עבור חוקר פרטי שיוצא לעקוב אחר בעל בוגדני ומפעיל את כל הכלים והשיטות הידועות במקרה כזה של מתן שירות חקירות.
לאחר שקיבלתי את כל הפרטים להם הייתי זקוק, הגיע הרגע שבו הייתי צריך לצאת לפעולה. חוקר פרטי טוב, חייב לדעת לקבל את כל הפרטים וכל המידע האפשרי על האובייקט שאחריו הוא עוקב ולדעת בוודאות לפני מה הוא עומד ומה הוא עתיד לגלות. לכן, לפני צאתי לשירות חקירות שאלתי ותחקרתי את האישה מכל הכיוונים.

בערב שלמחרת אותה שיחה יצאתי ועקבתי אחר הבעל, ראיתי שהוא נפגש עם בחור באחד הפאבים בתל אביב, הם שתו וצחקו ולבסוף המשיכו לפאב אחר. נראה היה שהם נהנים ומרוצים מאוד מאותה יציאה וכי יש להם הרבה על מה לדבר.

כמו חקירות רבות שאליהם אני מוזמן, גם חקירה זו נראתה בשלב מסוים כמיותרת. כאשר החלטתי שאת העבודה של חוקר פרטי עלי לסיים, בדיוק קרה הרגע שממנו חששה האישה, אך לצערי או לצערה לא היה מדובר בבחורה שהפתיעה ושני הגברים לפתע התנשקו. מכאן אתם כבר בטח מבינים את ההמשך.
לספר לאישה שהבעל שלה בוגד בה, זה אף פעם לא פשוט. לספר לה שמדובר בגבר, זה אפילו יותר קשה, גם לחוקר פרטי.
תגיות: חקירות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים