הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

הסעות וטיולים - יהודה יצחקי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/03/2011 שעה 11:04 (549 צפיות)
הסעות וטיולים


כאשר עליכם לבחור בחברת הסעות המספקת הסעות וטיולים, צריך לבדוק כי הנהגים אדיבים לציבור הנוסעים. לא אחת חברות הסעות גדולות נפלו בגלל תביעות מצד נוסעים על נהג הנוהג בדרך קבע לקלל ולגדף את הנוסעים ואף נסיעתו אינה נסיעה בטוחה .
לכן על מנת לוודא כי אכן יהיו כל הדברים אליהם דיברנו רצוי ואף חובה לעשות הסכם מסודר הרשום בו את כל הבעיות העלולות להיגרם מצד החברה בכדי שמבחינתך תהיה מבוטח במידה ואחד מכל הכללים הרשומים מעלה יופרו.


בחירת חברת הסעות
דבר נוסף שצריך לבדוק כאשר מזמינים חברת הסעות הוא בחירת החברה לפי סוג ההסעות שלה האם מבצעת הסעות לאירועים כמו הסעות לחתונה, הסעות לבר מצווה? כשאתה בוחר איזו חברת הסעות אתה צריך לא רק שתהיה זולה אלא שנהגי ההסעות יעמדו בזמנים, שנהגי הסעות יהיו דוברים גם שפות שונות, כגון אנגלית עברית צרפתית רוסית וערבית בכדי לתת מענה לכל נוסע באשר , כמו כן על חברת ההסעות להיות בעל רישיון של משרד התחבורה , חברת הסעות פירטית עלולה לגרום לאי ביטוח במקרה של תאונה או כל דבר שיגרם לנוסע בתחום האוטובוס,


העסקת נהג בחברת הסעות
בנוסף צריך לבדוק האם בחברה עובדים נהגים שאכן עברו את כל הסמכות הנדרשות ועוברים קורסי ריענון בכל עת, ושחברת ההסעות לא מעסיקה נהג יותר מעשר שעות יומיות. חברת הסעות העוסקת בתחום הסעות חייבת כי יהיה לה שני פנסי איתות קידומים ואחוריהם על מנת להודיע לרכב מקדמתך ואחריך כי נוסע כרגע יורד מהדלת ועלול לחצות את הכביש.

אישור הסעת ילדים
בנוסף צריך להיות לכל אוטובוס מסמך המעיד כי קצין בטיחות בודק את הרכב אחת לחודש, (מספיק לבדוק שאכן יש קצין בטיחות לחברה) כמו כן אם נעשה שימוש בהסעת ילדים באוטובוס על בעל חברת ההסעות ועל האוטובוס עצמו צריך להיות לנהג תעודת יושרה בו רשום כי ניתן לו (לנהג) להסיע ילדים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים