הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

הסעות נכים - מחלב גדי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/03/2011 שעה 13:21 (690 צפיות)
הסעות נכים - מחלב גדי


הסעות הפכו לחלק חשוב בכל הקשור להתניידות עובדים. כיום חברות רבות משתמשות בשירותי הסעות עובדים מטעמים כלכליים ומטעמי נוחיות. ההסעות הנפוצות בויתר הן הסעות עובדים ותלמידים אך קיימות גם הסעות אחרות כמו הסעות נכים. הסעות מיוחדות אלו נועדו לעזור למגזר הנכים בכל הקשור להגעה למקום יעדם.

השגת אישורים מיוחדים
הסעות נכים גדולות יותר מהסעות רגילות ומכילות קיבולת גדולה המתאימה גם לנכים וגם למלווים שלהם. חברה המספקת הסעות לנכים צריכה להשיג אישורים מיוחדים על מנת שתוכל להסיע נכים באופן חוקי. קיימת הקלה משמעותית לנכה כאשר הוא משתמש בהסעות נכים. הסעות נכים מתאימות לנכים שנעזרים על כסא גלגלים והן הסעות מאובזרות לפי כל צרכיו של הנוסע, הנכים משתמשים בהסעות אלו כשצריכים להגיע לכל מקום שצריך, אם זה ביקור רפואי או למקום לימודיו או עבודתו של הנכה.

תקני בטיחות
כמובן לפני שמחליטים על חברה מסויימת צריך לבדוק אם יש לה אישור שהיא עומדת בתקני בטיחות, מלבד זאת הנהג צריך להיות בעל רשיון הסעות נכים רשמי. ועוד משהו חשוב שצריך לדעת והוא שהרכב צריך להיות אסתטי ומתאים להסעות נכים, ההסעה צריכה להראות טוב ולהיות מטופחת.

אחריות הנסיעה
כל מי שזקוק להזמנת שירות של הסעות נכים או הסעות אוטובוסים לכל מטרה היא לוקח על עצמו משימה רצינית, הוא צריך לעשות בדיקה מעמיקה לבדוק מי מתאים להיות החברה בה ישתמשו עוד הרבה זמן שמדובר בהסעות נכים ההקפדה על תקנות הבטיחות חשובה שבעתיים.

התאמה לאוכלוסיית הנכים
בנוסף לכל התקנות המחייבות רכבי הסעות רגילים, רכבי הסעות נכים חייבים להיות מותאמים עבור אוכלוסיית הנכים, כמו למשל: להיות מצוידים במעלון שיאפשר את העלאת כסא הגלגלים, חגורות בטיחות המיועדות למניעת תזוזת כסא הגלגלים בזמן הנסיעה, מעקה בטיחות שבו יאחז הנכה בזמן הנסיעה.
תגיות: הסעות נכים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים