הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

יוגה צחוק - שלמה צחוק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/03/2011 שעה 16:32 (704 צפיות)
יוגה צחוק - שלמה צחוק


סדנאות צחוק רבות מועברות על ידי מדריכי יוגה צחוק. היתרון בכך הוא שסדנאות אלה בשונה ממופע בידור רגיל תורמות למשתתפי הסדנה כיוון שמפעילי הסדנה עברו הכשרות מקיפות. הצחוק טוב מאוד לטיפולים במצבי דיכאון ומעבר לכך תורם רבות גם למצב הגופני. השימוש כיום בצחוק מתבצע גם בבתי חולים כעזרה לחולים.

העלאת המורל
למשתתפים המגיעים בפעם הראשונה לעבור סדנת צחוק, יש הרגשה מוזרה מעט כיוון שאין הם רגילים לצחוק עם משתתפים אחרים ללא כל סיבה. עד מהרה הרגשה זו פגה והמשתתפים החדשים משתלבים במהירות במהלך הסדנה. יש לציין שסדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תורמת בצורה משמעותית להעלאת המורל.

צחוק טבעי\מלאכותי
בין אם מדובר בצחוק טבעי או מלאכותי קיימת השפעה חיובית על הגוף שלנו וגם על הנפש. ניתן לשלב סדנאות צחוק עם אירועים שונים וחגיגיים כמו למשל ימי הולדת ובר מצוות. הצחוק בריא וטוב לכולנו ולכן חשוב כמה שיותר להינות ממנו. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק יכולה להתאים לכל אחד ולכל מגזר.

אופטימיות
הצחוק תורם רבות לכל אחד וגם ניתן לשמור על אופטימיות. ההשפעה שנמצאה בבדיקה של אנשים שקיימו באופן תדיר יוגה צחוק הייתה מדהימה. התגלה שהאנשים הללו הפכו לחייכנים יותר, קלילים יותר, נחמדים יותר לסביבתם, אמיצים יותר, נחושים יתר וחדים יותר. והכול בזכות הצחוק.

הפגת מתחים
כיום, יוגה צחוק מוכרת כדרך להפגת מתחים, שחרור מלחצים, הורדת לחץ דם ועוד. ישנם רופאים הממליצים על קיום היוגה לאנשים הסובלים מטחורים, שלפוחית שתן / רחם צונח, מחלות לב, תחילת היריון.
תגיות: יוגה צחוק
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים