הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

יוגה צחוק - שלמה צחוק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/04/2011 שעה 13:06 (606 צפיות)
יוגה צחוק - שלמה צחוק


האם גם אתם מוציאים את עצמכם בשיגרת חיים סדירה ושיוצרת שיעמום אצלכם? מעוניינים להרגיש שחרור מלחצים ומועקות יומיות? האם אתם מחפשים פעילות שונה שתגרום לכם לצאת מהלחץ היום יומי של העבודה, הילדים, התשלומים? - זה הזמן להשתתף בסדנה המבוססת על יוגה צחוק של שלמה צחוק, הפעילות שמתאימה בדיוק עבור שחרור לחצים ופעילות פשוט לצורך הנאה.הפגת מתחים יומיים

עבור המשתתפים החדשים שנחשפים בפעם הראשונה ליוגה צחוק זה ההסבר: מדובר בשיטת יוגה צחוק שמטרתה להפיג את המתח היום יומי שנוצר אצלנו. שיטת היוגה צחוק הומצאה בהודו על ידי ד"ר קטריה מדן שהיה רופא במומביי.

מפגשי צחוק
הרעיון שלו היה ליצור מפגשי סדנת צחוק בין חברים, לאחר מחקר רב בתחום ההשפעה שיש לרפואה משלימה על ריפוי ומניעת מחלות הוא הוא רשם מאמר בנושא "הצחוק הוא התרופה הטובה ביותר" עבור מגזין מקומי לרפואה.

הפגת מתחים

אם כך, יוגה צחוק נועדה להפיג את המתחים היום יומיים שלנו. מתחים אלו מתאפיינים בעיקר בדברים הבאים: עבודה, גידול וטיפול בילדים, תשלומים, מצב בטחוני לא רגוע, לחץ ממשפחה ועוד. אלו דברים שאנו מתמודדים איתם כל יום, חשוב מאוד למצוא פעילות שתוציא אותנו מהמתחים אלו ופעילות יוגה צחוק הינה הפתרון המושלם עבור זה.
הרעיון של מפגשי יוגה צחוק הוא פשוט ביותר, סדנאות יוגה צחוק מבוססות על פעילות אחת ויחידה - צחוק. במהלך הסדנאות המנחה יגרום לכם לצחוק מכל הלב למשך זמן רב, מבלי להרגיש שאתם עושים משהו לא תקין או שטותי למדי.
תגיות: יוגה צחוק
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים