הצג גיליון RSS

dorin4104

תיקון אייפון הכי קרוב לבית ב: תל אביב,ירושלים,חיפה,אשדוד,ב אר שבע,ראשון לציון,הרצליה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/04/2011 שעה 12:00 (841 צפיות)
תיקון אייפון הכי קרוב לבית ב: תל אביב,ירושלים,חיפה,אשדוד,באר שבע,ראשון לציון,הרצליה


תיקון אייפון - אני כותבת את המאמר הזה כי זה מספר רב של פעמים האייפון שלי שבק חיים ונאלץ להגיע למעבדה שתבצע בא "הנשמה".ואם כבר מעבדה אז שתהיה מעבדה שאני יוכל לסמוך עליה ושאני יהיה שקטה שמבצעים לי את תיקון אייפון השיטה מהירה יעילה וזולה ושהמעבדה לתיקון אייפון תהיה הכי קרובה אלי הביתה.ופרט לא קטן שתהייה אמינה שלא "תמציאי" לי תיקונים.
אני משתפת אתכם כי אחרי מספר רב של תיקונים לאייפון ואחרי נדידה ממעבדת אייפון לשיניה הגעתי"לנחלה".בחיפוש הנרחב ברחבי האינטרנט חיפשתי מעבדה לתיקון אייפון עד שהגעתי לרשת צ'יפזול שיש להם רשת מעבדות לתיקון אייפון שפרוסה ב: תל אביב,ירושלים,ראשון לציון,אשדוד,חיפה,ירושלים,באר שבע,הרצליה .כך שההגעה אליהם
הייתה די נוחה.ומה שייותר נוח ויותר קרוב הוא גם יותר מהר.
הם ביצעו לי החלפת מסך לאייפון ותיקון שקע טעינה וספקיר לאייפון בשעה אחת בלבד ולי הזמן מאוד חשוב כי האייפון זה מכשיר עבודה שלי.
האתר שלהם הוא: WWW.CHIPZOL.CO.IL
והטלפון של השירות לקוחות שלהם צ'יפזול : 052-6511664
התיקונים הנפוצים שאני עברתי לתיקון אייפון :
החלפת מסך לאייפון 2G/3G/3GS/4 : אם האייפון נפל וקיבל מכה,והמסך הפך להיות לבן או הטא'צ כבר לא מגיב,או נראה שהזכוכית סדוקה,או תצוגה לא ברורה זה סימן של מסך תקול שתריך להחליפו.
החלפת סוללה לאייפון :בדרך כלל מתגלת כאשר יש בעיות טעינה או שהסוללה לא נטענת זה כבר קרה לי פעם אחת התיקון היה מהיר ויעיל זוהי בעיה שמתגלה מהר מאוד על ידי הטכנאים.
תיקון או החלפת לוח תקשורת לאייפון : זוהי בעיה מאוד סבוכה בדרך כלל נובע מבעיית רטיבות באייפון / בעיית כורוזיה באייפון.
החלפת שקע אוזניות או בעיות בשמע (ספיקר/ רמקול) : זוהי בדרך כלל בעיות שקשורות לפלט הפנימי באייפון חלק שצריך להחליף אותו או להלחים אותו שוב במידה והתנתק.
החלפת גב אחורי לאייפון : אפשרי בכל הגרסאות של האייפון בדרך כלל נעשה אם גב נשבר או החלפה מבחינה "קוסמטית למכשיר האייפון".

התיקון הנפוץ ביותר החלפת מסך לאייפון 4 : תמונה מצערת למכשיר כל כך יפהקטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים