הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

שף פרטי - עופר שף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/05/2011 שעה 10:01 (644 צפיות)
שף פרטי

התחום הקולינרי התפתח רבות בשנים האחרונות לכיוונים שונים אך בתקופה האחרונה החל לצבור תאוצה רבה. לא תמיד זוכים לארוחה יוקרתית ובריאה אך בדרך כלל שמקבלים ארוחה כזו, היא מוגשת לנו על ידי שף פרטי שמשקיע בתחום התזונה הנכונה. בשל התחרותיות הרבה בתחום הבישול לא כל השפים מצליחים בסופו של דבר להגיע לפסגה, אך למרות כל זאת יצירת קשרים והתחברות לשפים מנוסים עוזרת מאוד עבור השף המתחיל.

שירותי קייטרינג
שפים רבים מציעים את שירותיהם גם באירועים חגיגיים כמו למשל ימי הולדת ובר מצוות ומספקים שירותי קייטרינג מקצועיים. אחד הדברים החשובים עבור שף פרטי בתחום הקולינרי הוא המיתוג האישי שלו. חלק מהשפים תוך כדי הגשת הארוחות שלהם לסועדים מעבירים מופעי שף וסדנאות בישול.
מתכונים משובחים
כיום אמצעי המדיה השונים מאפשרים לכל אחד לקבל מידע על התחום הקולינרי הכולל תוכניות בישול שונות כמו למשל מאסטר שף. במקביל יצאו לאור ספרים רבים בנושא הבישול שנתנו מידע קולינרי רב לקוראים ולשף פרטי המעוניין לקבל ידע נוסף. יש לציין שתחום הבישול מציע כיום מגוון רחב של מתכונים משובחים אך יחד עם זאת בילוי במסעדה נחשב להוצאה כלכלית עבור רבים.
מתכוני בישול
בשנים האחרונות חלה מודעות רבה מאוד לגבי סדנאות בישול ומתכוני בישול בריאים כיוון שאנשים רבים מעוניינים לשמור על בריאותם. מעבר לכך החלו להיפתח מכוני כושר בכך פינה ברחוב וגם המזון האורגני החל להירכש בצורה רבה יותר.

מרכיבים בריאים
ארוחה בריאה כוללת מנה עם כל אבות המזון. בשל התפתחות המודעות לנושא הבריאות החלו גם להתקיים סדנאות מיוחדות עבור שפים המעוניינים לקבל ידע רב יותר בנושא. גדולתו של שף פרטי נמדדת לא רק בטעם האנין של בישוליו אלא גם בבריאותו ומרכיביו הטבעיים.
תגיות: שף פרטי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים