הצג גיליון RSS

michadpz

משרד חקירות איכותי

דרג פוסט זה
משרד חקירות – חוקר פרטי

משרד חקירות הוא לא מקום אידיאלי שבן אדים סביר מהיישוב רוצה להגיע אליו. אמנם בדרך כלל משרד חקירות של חוקר פרטי עוזר לך אבל אם אתה זקוק לשירותי חקירות הרי שאתה נמצא באיזה שהיא בעיה כלשהיא.
מקרה של חקירה פרטית במשרד חקירות

חבר טוב שלי שהיה נשוי כמעט שלוש שנים הרגיש משהו מוזר במערכת יחסים שלו עם אשתו. היא הייתה מתנהגת קצת מוזר. מאחרת להגיע הביתה, מתחמקת בתשובות ועוד. הוא החליט לשכור שירותים של משרד חקירות פרטיות שמתמחים בחקירות של בגידות. הכיוון שלו היה חיובי. הוא רצה לקוות שהכול בראש לו ואשתו לא בוגדת בו ושהחוקרים רק ישקיטו אותו. הוא לא חלם לאיזה סרט רע הוא נכנס. התברר שאשתו בוגדת בו עם הבוס שלה. בגלל זה היא הייתה נשארת במשרד יותר מאוחר. הם היו עושים את זה במשרד. הקמצן אפילו לא השקיע בה בית מלון. זה היה להם סידור נח – היא נשואה, הבוס שלה נשוי. החבר שלי לא ידע איך לפוצץ את הסיפור הזה. גם לאחר שקיבל מהחוקר פרטי את ההוכחות המצולמות הוא לא דיבר איתה על זה במשך שבועיים. לארח שבועיים הוא אמר לה שהוא רוצה לדבר איתה והוא הראה לה את הצילומים של משרד החקירות. היא הייתה בהלם ואמרה שזה היה חד פעמי והיא לא מבינה איך היא עשתה את זה וביקשה סליחה. הוא לא יכול היה להסתכל עליה בכלל. המזל הגדול שלא היו להם ילדים ולכם המחיר של פירוק החבילה הזוגית יותר קטן. הוא הגיש בקשה לגירושין ועם ההוכחות המצולמות לבגידה לא הייתה לו בעיה לקבל גט ולהישאר עם הבית שלו שהיה לו לפני הנישואים עוד. היא לעומת זאת אכלה אותה כמו שאומרים מכל הכיוונים. בעלה זרק אותה, לבוס שלה כבר לא התאים הסידור מכיוון שברגע שהיא כבר לא נשואה זה לא היה מתאים לו. היא ממש קיבלה את השכר הראוי לה.
תודה למשרד החקירות – לסיכום

חברי ממש היה רב תודות למשרד החקירות שהציל לו את המשך חייו. מי יודע מה היה קורה לו הקשר הזוגי הזה היה ממשיך והוא היה תופס אותה בוגדת בו לאחר שהיו נולדים להם ילדים?

עודכן ב: 10/03/2014 בשעה 22:13 על ידי michadpz

תגיות: משרד חקירות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים