הצג גיליון RSS

חינה

חינה במסיבת הרווקות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/05/2011 שעה 08:38 (674 צפיות)
כולנו יודעות מהי חינה - טקס מסורתי, שבעבר נחגג בקרב בני המשפחה, בבית הוריה של הכלה, כמעין טקס אירוסין ופרידה מהבית החם, ויציאה לחיי נישואין. אותו טקס חינה נחגג כיום, כיאה למילניום החדש, באולמות מעוצבים וברוב פאר, עם כרכרה ואפיריון ולפחות שלושה סטים של תלבושות חתן-כלה לחינה..
אלא מה? לא כל כלה מתחברת לרעיון של הפקת אירוע נוסף בסדר גודל כזה רגע לפני החתונה. לעומת זאת, ישנן כלות, שעם כל הרצון, פשוט אינו מסוגלות, כלכלית, לעמוד בהפקת חינה באולם.
אז מה? פשוט לוותר על טקס מלא שמחה ואהבה, ועל כל הסגולות והברכות שהחינה מסמלת?!
ממש לא.. "אחותי כלה" הוא מיזם חדש, שהתחיל במטרה לעשות שמח לכלה בערב שלפני החתונה, לאחר טבילתה של הכלה במקווה הטהרה - כל הנשים החשובות בחייה של הכלה מתאספות בביתה לערב שכולו מתוקים, שמחה וריקודים.. ובמרכז הערב: טקס חינה ססגוני מלווה בתלבושות וברכות..
המיזם תפס תאוצה, והתרחב לכיוון בלתי צפוי - מסיבת רווקות
כידוע, כל כלה חוגגת מסיבת רווקות עם חברותיה הקרובות בתוספת אטרקציה כזו או אחרת (נומרולוג, אסטרולוגית, סדנאות וכו'), ומכאן ועד הרעיון של חינה במסיבת הרווקות, הדרך היתה קצרה במיוחד...
מסתבר שהרעיון תפס חזק, והכלה חווה מסיבת רווקות משודרגת: היא מגיעה למקום המסיבה ומוצאת את כל חברותיה לבושות בסגנון אותנטי בליווי מוסיקה מרוקאית תואמת. בדי זהב ואלמנטים אוריינטליים משלימים את האוירה, והחגיגה מתחילה..
טקס החינה במסגרת מסיבת רווקות מתאים במיוחד לכלות שעליהן דיברנו קודם, כאלו המעוניינות בחינה, אבל לא במשהו גרנדיוזי, המלווה בהפקה יוקרתית, אלא חינה אינטימית ושמחה במיוחד, בה משתתפות רק החברות הטובות באמת של הכלה.
התגובות מרגשות ונלהבות מאוד, ונראה כי זהו הטרנד החם לעונת החתונות הבאה!

לסיכום: מומלץ במיוחד למעוניינות במסיבת רווקות שמחה ואנרגטית. השילוב של האותנטיות והחינה עם ערב רווקות שאמור להיות מקפיץ ומגבש וסובב סביב הכלה, הוא מתכון מנצח לערב מושלם..
לאתר של אחותי כלה - http://www.ahotikala.co.il/
למידע נוסף על טקס החינה - http://www.henna-henna.co.il
קטגוריות
הפקת חינה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים