הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

יוגה צחוק - שלמה צחוק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/07/2011 שעה 18:10 (619 צפיות)
יוגה צחוק

הצחוק הוא רפלקס גופני פשוט של כיווץ שרירים והוצאת אוויר מהירה. שיטת יוגה צחוק גורמת לאנשים לצחוק באמצעות גירוי של הרפלקס הגופני ולא באמצעות המוח. לכן, חוש הומור מפותח, מצב רוח חיובי או סיבה ראלית לצחוק מיותרים לגמרי כאשר מצטרפים לסדנת יוגה צחוק. כאשר הרפלקס מגורה פשוט חולף בגוף מעין דגדוג הגורם לנו לצחוק מכל דבר. הצחוק עובר בקבוצה כגל מדבק ותתפלאו לשמוע כי גם מי שאינו צחקן מנוסה נסחף אחרי ההמון ופורץ בצחוק רם.
הצחוק נותן חופש
תרגול יוגה צחוק מזוהה אצלנו עם חופש מוחלט וחוסר עכבות וכך גורם לנו להרגיש ולהתנהג כמו ילדים. הצחוק גם מגונן על הלב ומפחית לחץ דם גבוה, משפר טולרנטיות לכאב, מפחית תגובות אלרגיות ותומך במערכת החיסונית. המפתח לכך טמון באנדורפינים, האופיאטים הטבעיים שהגוף שלנו מפריש כאשר אנחנו נסחפים בצחוק פראי. התחושה דומה מאד לתחושת החיות והאופטימיות המתעוררת בגוף כתוצאה מפעילות גופנית אינטנסיבית אבל כידוע לא כולם מוכנים או מסוגלים להתמסר לספורט. עבורם סדנאות הצחוק היא אופציה לא רעה.

סדנאות צחוק
הפגישות של סדנאות צחוק כוללות בדרך כלל הסבר קצר על השיטה, תרגילי חימום הכוללים נשימות, מתיחות ומחיאות כפיים. תרגיל יוגה צחוק ראשון יכול לשחרר אתכם ממתחים ולגרום לכם להתגלגל מצחוק ללא כל כוונה. הרבה יותר קל לתרגל יוגה צחוק עם משתתפים רבים אחרים מאשר לצחוק צחוק מלאכותי. תרגול קבוע של יוגה צחוק תורם רבות לבריאות הנפשית והגופנית ומוסיף לכם שמחת חיים.


פנו אלינו ותוכלו להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק
0508785705

עודכן ב: 04/07/2011 בשעה 18:11 על ידי PengL

תגיות: יוגה צחוק
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים