הצג גיליון RSS

InterMent

הלוואות

דרג פוסט זה
התחום של מתן ולקיחת הלוואות הוא שוק שהולך ופורח בכל פעם שמשבר כלכלי ומיתון פוקד את האזור, המקורות שמהם ניתן לקחת הינו רב ומגוון, כמובן שהעדיפות היא לקחת הלוואות אך ורק מהבנק שבו אנו מנהלים את החשבון, אבל לעיתים החובות המצטברים מאלצים אותנו לחפש אחר מקורות חוץ בנקאיים ללקיחת הלוואות, כמו כן ניתן לפנות לשירותי ייעוץ פיננסיים שמתמחים בהכנת מתווה של לקיחת הלוואות בתנאים משופרים מהבנק.
מתברר שבכל מה שקשור בהלוואות יש הרבה "אותיות קטנות" שפועלות לטובתנו אלא שאנחנו לא מודעים להן והבנק מצידו לא ממהר לספר לנו עליהן.
החכמה בהלוואות זה כמובן לא רק לקבל אותן אלא בעיקר להחזיר אותן, מרגע שלא נעמוד בהחזר של הלוואה אחת הרי חיש מהר נמצא את עצמנו נוטלים עוד הלוואה וכך נכניס את עצמנו בעל כורחנו למעגל קסמים שיהפוך לכשפים ולמפגשים לא סימפטיים עם גובים.

איך כדאי לקחת


מי שכבר מגיע לשלב של לקיחת הלוואות מגורמים חוץ בנקאיים כדאי שישים לב לקנסות הפיגורים, רוב הגופים החוץ בנקאיים שמעניקים הלוואות אמנם ידידותיים מאוד בשלב הנתינה אבל בד בבד מאוד ברורים ותקיפים בכל מה שקשור לגבייה.
כל מי שנטל אי עם הלוואה או הלוואות גורמים חוץ בנקאים בוודאי מודע היטב למחיר הכבד של אי עמידה במדיניות החזרת ההלוואה, כל פיגור ולו הקטן ביותר בתשלומים על אותם הלוואות גורר מיידית קנסות והגדלת הריבית על שארית ההלוואה, למעשה מי שלוקח הלוואות שלא מהבנק חייב לקחת בחשבון שהוא חייב לעמוד בהחזרים כפי שנקבע ללא כל פיגור או סטייה כי אחרת הוא מכניס את עצמו לבור ללא תחתית.
השוק האפור אמנם מאפשר לקחת הלוואה כמעט לכל מטרה אבל הכל כפוף לתנאי הברזל האחד והיחיד - לא לסטות ממדיניות ההחזרים שנקבעה בנענד החתימה שאחרת אין לדעת היכן וכיצד זה ייגמר.

מה לגבי החזרה?


הסיבות שבגינן אנו נאלצים לקחת הלוואות הן מרובות ומגוונות, ברוב המקרים כשמגיעים למצב שבו ישנו צורך בנטילת הלוואות אנחנו נמצאים בלא מעט לחץ, חשוב מאוד לדעת להדוף את הלחצים על מנת שלא ישבשו לנו את השיקולים של ממי לקחת את אותם הלוואות ובאיזה תנאים.
התנהלות נכונה ונבונה מול הבנקים יכולה לאפשר לנו לקחת הלוואות בתנאים הרבה יותר נוחים,אך לצערנו הבנקים לא בוחלים בשום אמצעים על מנת להעניק לנו הלוואות בתנאים שהם לא בהכרח הכי טובים שניתן לקבל, רק מי שיודע לבקש ולהתעקש על תנאי ההלוואה יזכה לקבל כל הטבה והטבה שבנמצא.

עודכן ב: 09/01/2012 בשעה 11:17 על ידי InterMent

תגיות: הלוואות
קטגוריות
עסקים

תגובות



סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים