הצג גיליון RSS

InterMent

בדיקת דירה חדשה

דרג פוסט זה
המושג או צירוף המילים בדיקת דירה חדשה המפתח לביצוע לפני שאכן רוכשים דירה חדשה. קנייה של דירה חדשה ללא ביצוע של ההליך שמכונה בדיקת דירה חדשה משולה לקניית הדירה רק על פי המראה שלה באינטרנט ולא בפועל. באמצעות הביצוע של בדיקת דירה חדשה ניתן לוודא כי כל מה שמובטח במפרט הטכני שלה אכן קיים. הדרך הטובה על מנת לבצע הליך של בדיקת דירה חדשה הינה באמצעות שכירת שירותו של מהנדס בניין או שמאי מקרקעין שמתמחה בתחום הנדל"ן. ההליך של בדיקת דירה חדשה כולל בדיקה פיזית ל הנכס לצד בדיקת תכניות התב"ע בקשורות לאזור שבו הוא ממוקם. לאחר שמסיימים את אותו הליך של בדיקת דירה חדשה למעשה מקבלים את התמונה האמיתית לגבי הנכס ושוויו האמיתי. ישנם הרבה פריטים שרק אנשי מקצוע יכולים להבחין בהם ולגלות. גילוים של הליקויים בבנייה לאחר הרכישה אולי תגרום לקבלן לתקן אבל בקצב שלו ואיכות שהוא ימצא לנכון. כמובן שהחוזה מגבה אותו ולכן שווה לתקן את אותם ליקויים לפני החתימה ולא לאחר מכן.
בדיקת דירה חדשה

הליך של בדיקת דירה חדשה


בהרבה מקרים ההליך של בדיקת דירה חדשה מכריע את הכף האם לקנות או לא לקנות את הנכס שבנדון. ההליך של ביצוע בדיקת דירה חדשה יכול להימשך מספר ימים שבסופם למעשה מתקבלת תמונת המצב העדכנית בקשר לנכס. כל פגם או ליקוי שמתגלה במגרת ההליך של בדיקת דירה חדשה יכול להביא לקבלת הנחה על מחיר הנכס הראשוני. האחריות לביצוע ההליך של בדיקת דירה חדשה הינה על הרוכשים ולמעשה זאת זכותם. הקבלנים מבחינתם מקווים שההליך של בדיקת דירה חדשה לא יתבצע שכן כמעט תמיד ניתן למצוא אי אלו ליקויים בנכסים השונים המוצעים למכירה.

בדיקת דירה חדשה לפני קניה


מי שנמצא לקראת קנייה או רכישה של בית חדש מן הראוי שיבצע הליך של בדיקת דירה חדשה לפני הסגירה של העסקה. אין כמעט בנין שנבנה ללא ליקויים כלשהם ולכן ההליך של בדיקת דירה חדשה חשוב מאוד. לעיתים רק באמצעות ההליך של בדיקת דירה חדשה ניתן לגלות פגמים בבניה שמוסתרים מאחורי המרצפות והאריחים השונים. העלות של ביצוע הליך של בדיקת דירה חדשה מחזיר את עצמו ומשתלם שכן תיקון הפגמים שמתגלים שווה יותר. בדיקת דירה חדשה הינו הליך שהיה נכון לו כל מי שרוכש דירה יבצע לפני הרכישה. כיום ישנם אין ספור מקרים של גילוי פגמים בבניה ורדיפה אחר קבלן חסר אונים שיכולים היו להימנע באמצעות אותה בדיקה.
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים