הצג גיליון RSS

kankar

פילינג

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/07/2011 שעה 11:11 (755 צפיות)
נפלאותיו של טיפול פילינג כוללים רשימה ארוכה מאד של השפעות על העור, קצרות וארוכות טווח, שאין שום טיפול שיכול להחליף אותן. מאמר זה ידון בהשפעות של טיפול פילינג על העור מבחינת הבהרת העור.

לעורנו יש גוון שאיתו אנו נולדים. זהו הגוון הטבעי שלנו, שעליו מתווספים במהלך השנים סימנים, כתמים וצלקות שמצליחים לטשטש אותו ולשנות אותו. גם למי ששומר על עור פניו בקנאות, קשה להימנע מכתמי הגיל, השמש והפיגמנטציה, שהם חלק בלתי נפרד מהחיים במדינה שבה השמש קופחת ב-99% ימות השנה. פילינג הוא אחת הדרכים היעילות והבלתי מעורערות לשמור על גוון העור הטבעי, על אחידות העור ועל עור צעיר ורענן גם בגילאים מבוגרים יותר.

מהם הכתמים הנוצרים על עור הפנים לאורך השנים ואיך פילינג מטפל בהם?כתמים בעור הפנים בפרט ובעור בכלל נוצרים כתוצאה מריכוזים שונים של מלנין – החומר האחראי על יצירת פיגמנט (צבע) בעור. ככל שהעור בהיר יותר, כך יש בו פחות מלנין. המלנין גם אחראי לשינויים קצרי הטווח המתחוללים בגוון העור כתוצאה מתהליך השיזוף, וגם את השינויים ארוכי הטווח באזורים מסוימים על פני העור, הנקראים כתמי עור.

לחצו לקריאה אודות - פילינגהשימוש בטיפולי פילינג ובשילובים שונים של פילינג עם טיפולים נוספים, מהווה את אחד הפתרונות היעילים, המוצלחים וארוכי הטווח ביותר על הכתמים הנוצרים בעור. עומקו של טיפול פילינג נקבע בהתאם לעומק הכתמים המופיעים על העור, וגם למידת ההצלחה המשוערת שאפשר להגיע אליה. בכתמי שמש שטחיים, למשל, נטפל באמצעות פילינג עדין, המקלף את שכבת העור העליונה בלבד. בכתמי עור שמקורם עמוק יותר בשכבות העור, כמו כתמי גיל למשל, נידרש לטיפול פילינג עמוק יותר, ואולי נשלבו גם בטיפולים נוספים, כמו טיפול באמצעות קרן עור, קוואדרו וכדומה.

שילוב של טיפולים שונים בתחום הפילינגשילוב של טיפול באמצעות קרן אור נקרא גם טיפול פוטורג'וביניישן, ואפשר לשלב באמצעותו פילינג עם הבהרת כתמים על ידי פירוק ריכוזי המלנין שבבסיס הכתם. הטיפול מתאים גם להעלמת קמטים שטחיים וקמטוטים, שגם הם תוצר של גיל ושל חשיפה לשמש.

שילוב של פילינג באמצעות מכשיר הקוואדרו, המשלב החדרת חומרים פעילים ופולסים חשמליים, בעצם מתיז תמיסת פילינג על העור ומשיג התחדשות מהירה יותר של תאים, שיפור זרימת הדם והניקוז הלימפתי והכנת העור להחדרה של חומרים פעילים.

כמו כן, חומרי הפילינג שונים ומשתנים מעור לעור, וממצב למצב. ככל שהעור נגוע יותר בכתמים, הוא זקוק לריכוז גבוה יותר של חומרים פעילים.
תגיות: פילינג
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של galhad
    האם אפשרי לעשות פילינג באותו מקום שעשיתי הזרקת בוטוקס לפני זמן קצר?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים