הצג גיליון RSS

InterMent

מערכות גז לרכב

דרג פוסט זה
מערכות גז לרכב מהוות שינוי אשר בעתיד – אולי בעתיד הלא רחוק- יהיה נכון להגדירו כשינוי מהפכני. דומה כי יש מעט שינויים אשר תרומתם החיובית כה רבה וכה מובהקת, מקיפה תחומים חשובים ומהותיים כל-כך.
מערכות גז לרכב הן בשורה אקולוגית חשובה לעולם ובשורה כלכלית חשובה ביותר לבעלי הרכבים המונעים על מערכות גז לרכב. בעוד מספרם של מכוניות הפועלות על מערכות גז לרכב ברחבי העולם נאמד במיליונים – מספרם בארץ נאמד באלפים בודדים. אבל העתיד כבר כאן והמגמה ברורה: יותר ויותר בעלי רכבים יסבו את מכוניותיהם לשימוש על בסיס מערכות גז לרכב.
שאלה פתוחה ומרקת היא האם מערכות גז לרכב יחוללו גם שינוי בהרגלי הנהיגה בכלל ובתרבות הנהיגה בפרט. האם מערכות גז לרכב יניעו (תרתי משמע) תהליך, אשר עיקרו נהיגה מתונה ומאופקת יותר, גם בשל הרצון וההכרח לחסוך במקור האנרגיה, במקרה זה בגז.
מכונית עם מערכות גז לרכב

ההשפעה של מערכות גז לרכב:


עם זאת, אין הכרח בכישורי נבואה כדי להעריך כי מערכות גז לרכב יחוללו שינוי במשק האנרגיה בכלל וגם במשק הבית הפרטי של מי מבעלי הרכב שיעברו לשימוש במערכת הגז.
על מערכות גז לרכב ניתן לומר מלים טובות רבות: הן תורמות לשמירה על איכות האוויר בכך שהן אינן מזהמות אותו. בתוך זמן קצר – הנאמד בשנה – יוכלו מי שיתקינו מערכות גז לרכב להחזיר את עלות ההשקעה הראשונית הנדרשת לרכישתה. והיתרון הגדול ביותר: מחיר הדלק כפול ממחיר הגז. צאו וחשבו...

מערכות גז לרכב – עולם עם תקווה:


בעולם שבו מואצים תהליכי ההרס והבליה – דווקא מערכות גז לרכב טומנות בחובן סיכוי ותקווה להיווצרות ולהעצמה של תהליך הפוך. ככל שירבו מכוניות הפועלות על מערכות גז לרכב תגבר התרומה לשמירה על איכות הסביבה. אין ספק כי בהדרגה תתרחב גם התשתית הדרושה לשירות בעלי רכבים הפועלים על גז. יגדל מספר תחנות התדלוק ויגדל גם מספרם של מוסכי השירות. בהצלחה!
קטגוריות
רכב

תגובות

  1. הסמל האישי של oferbenzaken
    תודה רבה על העדכון!!! אני בהחלט שוקל לעשות ברכב הפרטי שלי מערכת גז כזו, אם אפשר לחסוך כמה לירות על דלק אז למה לא?
    דרך אגב, אתם יודעים אם יש למערכות האלו השפעה על מחיר
    ביטוח רכב?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים