הצג גיליון RSS

zico16

רמי קוביות באינטרנט

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/07/2011 שעה 13:56 (778 צפיות)
רמי

מי לא אוהב לשחק רמי קלפים או קוביות קלפים? לאחרונה התחלתי לשחק רמי דרך האינטרנט. זה מה זה מגניב. אתה נכנס לאתר ובוחר לשחק מכל מיני משחקים – רמי קלפים, משחק רמי קוביות, רמי 51, רמי ג'ין ועוד הרבה.אני אישית אוהב לשחק בקוביות. לטעמי זה יותר נח ופחיות מבלבל מקלפים. מאז שאני זוכר את עצמי רמי היה משחק הקלפים המועדף עלי.

רמי באינטרנט

עכשיו שיש לי את האפשרות לשחק כל הזמן נגד אנשים שנמצאים בכל מקום בעולם ולא קיים הצורך או החובה שיהיה לידך מישהו פיזית כדי שתוכלו לשחק קלפים. משחקי קלפים כמו פוקר, טקסס הולדם, רמי ואחרים שמשוחקים דרך האינטרנט הם פתרון מצוין לאנשים שאוהבים לשחק אבל לא יכולים לארגן מפגש חברתי כל פעם או שסתם אחרי יום עבודה מעייף בא להם לשחק משחק קלפים שירגיע אותם. כך הם יכולים להיכנס לאינטרנט לתוך המשחק שהם אוהבים, לבחור יריב שנחשב באותה רמה פחות או יותר ולהתחיל לשחק רמי ביחד.

משחק רמי

הו בעצם משחק רמי? המשחק מבוסס על כך שכל משתתף מקבל 14 קלפים והוא צריך לסדר אותם בסדרות עולות או בעלות אותו סימן או צבע ברמי קוביות. מי שמסיים ראשון לסדר את כל הקלפים או הקוביות שברשותו בסדרות הוא מנצח המשחק. שמשחקים עם קלפים אז ההבדל הוא הסימן (2 סימנים באדום, 2 סימנים בשחור) וכאשר מחשקים בקוביות אז ההבדל ביניהם הוא הצבע(אדום, שחור, צהוב וכחול). לסיום שחקו רמי באינטרנט כי אין כיף גדול מכך.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 16:05 על ידי zico16

תגיות: רמי קוביות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים