הצג גיליון RSS

kankar

איפור מקצועי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/07/2011 שעה 15:03 (711 צפיות)
מאפרי איפור מקצועי משתמשים במהלך עבודתם במוצרי האיפור הטובים והחדישים ביותר הקיימים. ישנם מאפרי איפור מקצועי אשר משתמשים באפקטים ושיטות מיוחדות לאיפור, כמו בעת הפקות אופנה ייחודיות, סרטי טלוויזיה וכדומה. לקראת אירוע מיוחד כמו חתונה, בר או בת מצווה ועוד, את יכולה להרשות לעצמך להתפנק על ידי איפור מקצועי שיגרום לך להרגיש בטוחה יותר בעצמך ויבליט את יופייך האמיתי. איפור מקצועי מתחלק לסוגים שונים, ישנו איפור מקצועי לערב, איפור מקצועי לאירועים, למראה יום יומי, לשעות העבודה ועוד. איפור מקצועי מספק ידע לגבי ההתאמה המקסימלית של סגנון האיפור לסגנון חייך, בין אם את פעילה יותר בשעות הלילה או שמא עבודה משרדית במהלך היום תופסת את מירב זמנך.

בואי וקבלי טיפים חמים בתחום האיפור: מיכל רום - איפור מקצועי

תחום איפור מקצועיתחום האיפור הינו תחום רחב ומתפתח בכל רגע. ישנם אין ספור מוצרים, צבעים, סגנונות, אביזרי עבודה ועוד, וקשה לדעת במה להשתמש מתי, וכיצד. יחד עם זאת, כיצד נוכל להגיע לרמות הגבוהות ביותר וכיצד נוכל לדעת איזה איפור הוא המתאים לנו ביותר? לרוב אנו רוכשות איפור בסיס שנראה ממש טוב בחנות ובזמן הקניה, אך בבית, לאחר מכן, הוא פתאום לא נראה לנו כל כך מתאים. בכדי לסייע לנשים לדעת מה מתאים להן ביותר, ישנו תחום איפור מקצועי. איפור מקצועי כולל אנשי מקצוע אשר התמחו בו, והם יודעים לזהות סוגי עור, תווי פנים, צורת פנים וגוונים אשר יחמיאו לכם בצורה הטובה ביותר. איפור מקצועי מתחיל לרוב בזיהוי גווני העור, כאשר קיימות לכך שתי קטגוריות עיקריות- גוון עור עם נטייה לוורדרד וגוון עור עם נטייה לצהבהב. לאחר זיהוי גוון העור, בחירת צבעי איפור מקצועי תהיה יותר פשוטה וטובה.

איפור מקצועי- בסיסאיפור מקצועי מתחיל בבניית הבסיס עליו יושתת המראה שלכן, ולכן חשוב ביותר כי הוא יתאים לגוון העור. מאפרת איפור מקצועי לרוב תשתמש באיפור בעל בסיס משל עצמו בגוון כחלחל או בגווני הזהב, והבחירה תתאם לגוון העור שלכן. מאפרת איפור מקצועי אשר זיהתה כי אתן בעלות גוון עור ורדרד תשתמש בבסיס המבוסס על הגוון הזהוב. לעומת זאת, במידה ואתן בעלות גוון עור צהבהב, היא תשתמש בבסיס בגוון כחלחל. בדיקת איפור מקצועי לא מתבססת על צביעת כף היד או גב היד, אלא יש לבדוק את הצבע על עור הפנים עצמו למען התאמה מרבית. מריחה נכונה על ידי מאפרת איפור מקצועי של הבסיס על הפנים תיצור איזון בינו לבין צבע העור, וכך תיראו טבעיות ככל הניתן.
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים