הצג גיליון RSS

InterMent

אתר הכרויות

דרג פוסט זה
בנייה של אתר הכרויות זאת השקעה כלכלית משתלמת ביותר. כל מה שצריך על מנת להקים אתר הכרויות זה מתכנת טוב, מעצב מוצלח, קופירייטר תותח והרבה עבודת רשת. השלב הראשון כאמור זה להקים אתר הכרויות. בשלב השני יש להתחיל לקדם את אותו אתר הכרויות על מנת ליצור תנועה ערה ככל שרק ניתן של גולשים אליו. ככל שיהיו יותר גולשים נכנסים בפרק זמן קצר ככל האפשר אל אותו אתר הכרויות, כך ניתן יהיה למכור יותר שטחי פרסום ביותר כסף. הקשר בין אתר הכרויות לבין ההיכרויות הינו מקרי בהחלט. שכן, במקרה הטוב זה לוח פנויים פנויות. אבל אין שום ערובה כי משם תבוא הישועה. אתרי ההיכרויות הם למעשה עוד שלוחה או עוד גרסה של שירותי השידוך שהיו נהוגים ומקובלים פעם. כאשר מחפשים מישהו שיהיה בן זוג, אז מחפשים בכל האפיקים הקיימים ומפעילים את כל האמצעים שעומדים לרשותנו. כיום אתרי ההיכרויות הם הכתובת האולטימאטיבית למציאת שידוך פוטנציאלי.
אתר הכרויות

אתר הכרויות פלוס


הסיכוי להקים אתר הכרויות ולהצליח להפוך אותו לכלכלי הינו סיכוי גבוה בהחלט. כמעט כל אתר הכרויות שקם כיום מיד זוכה לביקורים מצד כל אותם פנויים ופנויות שתרים אחר שידוך הולם. המטרה היא פעם בחודש להוציא לפועל היכרות אחת מוצלחת מאותו אתר הכרויות על מנת ליצור את הבאזז המיוחל כי בזה האתר יש הצלחות בתחום היכרויות. הניהול של אתר הכרויות צריך בעיקר לקחת בחשבון שיש כל מיני סוטים שמנצלים את השטח על מנת לחפש קורבנות. אתר הכרויות טוב חייב לאתר את כל אותם נוכלים מבעוד מועד ולדאוג לסלקם אחר כבוד מפעילות בו. ככל שאתר יותר נקי ממתחזים ויותר מלא בגולשים תמימים וכנים ,כך עולה קרנו בקרב ציבור הגולשים.

אתר הכרויות 2.0


בעבר היה נהוג שעבור כל כניסה אל אתר הכרויות זה או אחר צריך לשלם או לעשות מנוי. כיום אין ולו אתר הכרויות אחד שאיננו חינמי. בעידן של הרשתות החברתיות, לא ניתן עוד לבקש כסף על הכניסה לאותו אתר הכרויות שמתחיל לאבד מקרנו. אתר הכרויות חייב כל העת להתחדש, להתרענן ולהציע ערך מוסף לגולשים הפוטנציאלים שלו. מכוון שרוב הגולשים שמבקרים בכל אתר הכרויות שקיים הם בני הדור הצעיר, אז ללא ריגוש וחידוש מהר מאוד הם ינטשו וישכחו את קיומו. האתרים השונים חייבים כל הזמן לבדוק מה קורה בעולם בתחום הטכנולוגי ובתחום התוכני. השמירה של היד על הדופק היא שם המשחק.

עודכן ב: 17/07/2011 בשעה 09:19 על ידי InterMent

תגיות: אתר הכרויות
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים