הצג גיליון RSS

InterMent

מענה טלפוני אנושי

דרג פוסט זה
מי שזוכר את הסדרה המיתולוגית " נשואים +" בוודאי זוכר את ניסיונותיו הנואשים של אבי המשפחה מר אל באנדי להגיע אל אותו מענה טלפוני אנושי. למעשה, כל אחד מאיתנו תמיד יעדיף לקבל מענה טלפוני אנושי על פני אותה מערכת ניתוב שמפנה אותנו למספרים ועד מספרים של שלוחות עלומות. הצורך בקבלת מענה טלפוני אנושי גובר והולך ככל שהטכנולוגיה הולכת ומשתפרת. למרבה האירוניה, ככל שיש יותר ביקוש לקבלת מענה טלפוני אנושי, כך יש פחות היצע. מענה טלפוני אנושי איכותי זה כבר ממש מצרך נדיר בימינו. לתוך אותו וואקום שירותי נכנסו שירותי מיקור החוץ שמציעים מענה טלפוני אנושי לכל ארגון שחפף בכך. אותם ארגונים מחזיקים מלאי של עובדים ועובדות מקצועיים שמסוגלים לתת שירות של מענה אנושי בצורה יעילה ומועילה. המענה האנושי, למרות שיהרו להספיד אותו, עדיין שב ומוכיח חדשות לבקרים כי כוחו עדיין במותניו. הלקוח הממוצע עדיין מצפה ומקווה לקבל יחס אישי מצד גורם אנושי ולא להסתפק רק במענה ממוחשב שרואה בו (בלקוח) פניה ממוספרת ומתויגת.

מענה טלפוני אנושי ויעיל


היתרון של מענה טלפוני אנושי הינו כפול ומכופל. מענה טלפוני אנושי, בניגוד למענה הממוחשב, לעולם לא יחטוף באג או קצר בתקשורת. כמו כן מענה טלפוני אנושי נעיק לארגון שמציע אותו ערך מוסף כלפי הלקוחות שזוכים ליהנות משירותיו. כמו כן מענה טלפוני אנושי פירושו שיש מישהו שחושב מעבר לקו ולא מוגבל למתן פיתרונות מסוימים בתצורה קבועה מראש. מענה טלפוני אנושי מסוגל לתת מענה או לנתב כל בעיה שעולה מצד הפונים אל עבר הכתובת הנכונה. כל המחקרים מראים כי המענה האנושי לעולם יועדף על פני הממוחשב כל עוד זה תלוי בלקוחות שפונים לקבל את השירות.

מענה טלפוני אנושי ואישי


מענה ממוחשב הינו קר ומנוכר. לעומתו, מענה טלפוני אנושי הינו חם וחכם. כל מי שפונה לארגון ונתקל בשירות של מענה טלפוני אנושי מיד מרגיש שהוא זוכה ליחס הראוי. התחושה שמעניק מענה טלפוני אנושי לכל הפונים מהווה יתרון עצום בכל מה שקשור למיצוב ומיתוג של הארגון כמי שרואה בלקוחות חלק חשוב מהצלחתו. בעידן שרוב העסקים עוברים לשירות של מענה ממוחשב, הרי שבאמצעות מענה טלפוני אנושי ניתן להשיג אפקט של בידול וייחוד אל מול המתחרים. ההחזר על ההשקעה בהקמת מערך של מענה טלפוני אנושי מובטח מראש שכן הארגון שמעניק אותו נתפס כידידות ואנושי והלקוחות יודעים לתגמל אותו על כך.

עודכן ב: 19/07/2011 בשעה 15:22 על ידי InterMent

קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים