הצג גיליון RSS

-GodLike-

עיצוב ביתנים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/07/2011 שעה 02:52 (639 צפיות)


אתר עם המון עיצובים של ביתנים: עיצוב ביתנים

תערוכות הן דרך מצוינת להעניק מידע לקהל היעד בשיטה ממוקדת. כשקהל היעד מגיע לתערוכה שלו הוא רוצה לקבל את הרמזים שבהם הוא מתעניין, שאיפותיו ודרך החיים שלו. אם כך, תערוכה באופן מעשי נותנת מענה על האינטרס שלך ושל הצרכן. עיצוב תערוכות הוא פלח בלתי נפרד מכך. וזה כדי שהצרכנים הותיקים יוכלו להנות מהשם המסחרי שהם כבר מזהים, וכן, על מנת שלקוח פוטנציאלי יוכל להכיר ולהעריך את המותג כשהוא פוגש בו לפני הכול, יש להשקיע בשם המסחרי הנכון, באמצעות עיצוב התערוכה והביתנים בתערוכה.

לכולנו קרה שנכנסו לחנות ולא הצלחנו לקלוט איפה נמצאים הפריטים אותם אנו רוצים לרכוש. המחלקות שמחולקות בחנויות לא ברורות וגורמות לנו לנטוש את החנות תוך מספר דקות.עיצוב חנויות מומלץ לכל חנות שקיימת ורוצה להרחיב את הרווחים שלה.
עיצוב חנויות טוב יגרום לצרכן לטייל לבדו בחנות ולאתר את הפריט אותו הוא מחפש. בכך גם נוכל להתרחק מהמוכרות אשר שואלות שאלות מרובות ולעיתים מעיקות על הצרכן.
לפעמים קורה שאנחנו באים לחנות ומרגישים מפוחדים דבר שאנחנו לא רוצים שיקרה. אנחנו רוצים להתמצא תוך זמן לא ארוך בחנות. האופציה למצוא פריטים בחנות רק יכולה לגרום לנו הקונים תחושת קניה מהנה יותר.
כשאנחנו נכנסים לחנויות,עיצוב החנויות יכול רק למשוך אותנו לתוך החנויות ולגרום לנו להישאר יותר זמן בחנויות, ההרגשה שהלקוח ירגיש בחנות יכולה להשפיע אם הוא יחזור אל החנות או לא.
ההיכרות הראשונית עם החנויות היא חשובה ומשפיע עליה רבות. עיצוב חנויות הוא עילה משמעותית בבניית רוכש קבוע.
לקוחות אשר מבינים מה קורה בחנות יוכלו להנות מהאווירה ששוררת בחנות. בפעם הבאה שיכנסו לחנות ידעו איפה נמצא כל כלי וכיצד למצוא פריטים בחנות האהובה עליהם.
עיצוב הקונספט של החנויות הוא חשוב וגורם חיוני בבניית קונה קבוע.

עודכן ב: 26/07/2011 בשעה 02:52 על ידי -GodLike-

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים