הצג גיליון RSS

dovyam

דפוס דיגיטלי בעיר ללא הפסקה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/09/2011 שעה 16:00 (886 צפיות)
תל אביב עיר ללא הדפסה
למען הגילוי הנאות אנחנו תל אביבים. כן, מכירים כל סמטה חנות ורחוב אלמוני (אפילו כמו סמטה פלונית!). נדהמנו לגלות כי בעיר יש טראנד של ניו אייג' שמכרסם כל חלקה טובה. ספר הוא לא ספר הוא מעצב שיער, הוא פתוח בשבת, שוא גובה 100 שקל על 5 דקות עבודה והוא מעוצב בחנות שלו כאילו היה בנק השעות של פורט נוקס לפחות. פלאפל – מכירים מאכל לפשוטי עם עמך בית ישראל – נייט! בתל אביב תקבל מנה צפונית ב-15 שקל ואבוי אם יטוף על פניך מהטיחה שבקושי שמו לך. זה אגב פלאפל גורמה! והוא בצורות וטעמים – חאלס עם החארטה אני אומר! מה זה? כולם עם ג'יפים, לכל אחד יש קעקוע, וכל אחד שמוכר עראק יד שניה מטייבה הוא באר פיוז'ן – בחייאת זומזום!

עד שזה קרה – עלינו על בית עסק אמיתי
חבר שלי מדפיס עבודה סמינריונית לאוניברסיטת תל אביב וחיפשנו בית דפוס או מכון העתקות בתל אביב. קדום כל זה היה לא קל. מסתבר שרבם הם מקסימום בעל מכונת צילום וסורק והרבה זוהר מדומה. היינו זקוקים בדחיפות לשירותי סריקת מסמכים עבור גרפים שהיה צריך לכרוך לעבודה וכמו כן שירותי דפוס דיגיטלי.

חיפשנו ו...
בסוף מצאנו את אבירם ארטא גרף ברחוב יצחק שדה כמדומני. עסק ותיק משפחתי עם שירותי, עם יחס ועם תוצר סופי איכותי בדיוק כמו שאני אוהב. נדהמנו לגלות שהיה שם תור! בחור אחד הגיע לעשות הדסה של תוכניות בניה, אחר רצה להדפיס על קנבס, ילדה אחת (בחופש) באה לבצע הדפסת פוסטרים שלה שול חברה שלה עם הגשר בשיניים בחוף ים. שליחים נכנסים ויוצאים כל הזמן – בקיצור בית עסק אמיתי כמו שאני אוהב ולא איזו משהו מערבי אינסטנט או מתפרק כמו סיני אחרי 2 שניות. חיפשתם דפוס דיגטלי מצאתם את אבירם ארטא - גם איכות גם שירות וגם אולד פשאיין מהסוג האיכותי והטוב שלא נראה עוד במחוזותינו.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים