הצג גיליון RSS

רויטל כהן

קורס ברמנים

דרג פוסט זה
קורס ברמנים הוא קורס מבוקש בקרב צעירים ולא בכדי: מדובר בקורס מהנה בו לומדים על תורת השתייה, על ערבוב משקאות והכנת משקאות אקזוטיים וסקסיים. כל זאת במספר מפגשים מועט יחסית (על פני כחצי שנה) עם עבודה מהנה ומובטחת. חשוב מאד, לפני שנרשמים לקורס ברמנים לעשות השוואת מחירים.
תפקידו של הברמן הוא הכנת משקאות אלכוהוליים ללקוחות הבאר, הפאב, האירוע, המסיבה. הכנת משקאות אלכוהוליים דורשת ידע מדויק מוקדם, לאו דווקא בשל טיבו של טעם המשקה כמו בשל חשיבות הכנה נכונה של המשקה מבחינת תורת השתייה.
החלטתם ללמוד קורס ברמנים? מצוין, עכשיו כדאי להכין שיעורי בית ולברר כמה פרטים לפני שנרשמים לקרוס בבית ספר זה או אחר:
חשוב לערוך השוואת מחירים: מחירי קורס ברמנים נעים בין 2,500 – 3,500 לקורס בסיסי הכולל בין 14 ל – 20 מפגשים של ארבע שעות כל מפגש. קורס מורחב (או מתקדם) יעלה לכם כבר בין 3,500 ועד 5,000 ₪ לקורס מקצועי בעל 16 מפגשים בני כ שמונה שעות כל מפגש. המחירים משתנים מבית ספר לבית ספר בהתאם לכמות המפגשים, איכות המדריכים, החומר הנלמד וכו'.[LIST][*]בררו האם ישנן עלויות נוספות לקורס כמו דמי הרשמה. האם דמי ההרשמה מתקזזים ממחיר הקורס במידה והחלטתם להירשם אליו? האם יש עלויות של ספרי לימוד, ציוד?[*]ב[URL="http://www.bartenders.co.il/"]בתי ספר לברמנים[/URL] רבים ניתן לשלם את עלות הקורס על חשבון הפיקדון הצבאי. בדקו זאת לפני שאתם נרשמים כי אומנם רוב בתי הספר מקבלים את הפיקדון אך לא כולם. בדיקה מוקדמת תחסוך עוגמת נפש ואכזבה.[*]בדקו האם התשלום כולל בונוסים, או במילים אחרות: מה נותן כל בית ספר, אם בכלל? האם יש סדנת קפה למשל? סדנת פליימינג? הנחות? האם יש הטבות לאנשים הנרשמים בקבוצה (למשל ארבעה חברים שנרשמים ביחד)? האם יש הטבות או הנחות לחבר מביא חבר? וכד'.[*]בררו פרטים אינפורמטיביים: היכן נמצא הקורס? כמה משתתפים בקורס? האם בית הספר ותיק ובעל מוניטין וניסיון? האם יש עליו המלצות? כל אלו כמובן עשויים להשפיע על המחיר.[*]מהו תוכן הקורס? האם הוא כולל למשל ניהול פאב? שיווק? עיצוב משקאות?[*]האם בית הספר מסייע לכם במציאת עבודה בתחום? ישנם בתי ספר המבטיחים עבודה בתום הקורס. יש לברר את אמיתות הדברים ולא ולשכוח להסתכל על האותיות הקטנות בכל מקרה של הצהרת הבטחות.[/LIST]בחירת [URL="http://www.bartenders.co.il/"]קורס ברמנים[/URL] לא אמורה להיות מסובכת וברוב בתי הספר נלמדים אותם נושאי לימוד. גם המחירים בין בתי הספר אומנם משתנים אך בסך הכל עומדים על פחות או יותר אותו טווח מחירים. בררו היטב לפני שאתם מתחייבים לבית ספר מסוים, קבלו הצעת מחיר, מצאו מה שמתאים לכם – ויאללה צאו לדרך!

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים