הצג גיליון RSS

InterMent

יניב כהן

דרג פוסט זה
במהלך תקופת מה, יניב כהן כיהן בתור הקפטן של קבוצת הפועל נצרת עלית. יחד עם זאת, בשנת 2004, ובמהלך אשר נראה לרבים כאחד המהלכים היותר מפתיעים, יניב כבן קיבל מינוי חדש, והוא הפך למנכ"ל החדש של קבוצת הפועל נצרת עלית. מינויו של יניב כהן בא כהפתעה משמחת אשר יכולה להוביל את הקבוצה למעלה, והוא התרגש לדבר עם השחקנים. בין דבריו, יניב כהן הדגיש בפניהם כי הוא מתכוון לעשות כל שביכולתו לשפר את הארגון והסדר בקבוצה הן לטובת שחקניה, והן לטובת האוהדים שלה. כמו כן, יניב כהן הציג את השינוי העיקרי שעליו לעבור, והוא המעבר מלהיות מאמן הקבוצה לעבר המיקוד ביותר תפקידים מנהלתיים הקשורים לקבוצה. יניב כהן ביקש את עזרתם של השחקנים בכדי לקדם את הקבוצה ולהפוך אותה לטובה יותר, ובמקביל לצמצם את הבעיות בה. באותה עת, קיוו בהפועל נצרת עלית כי מינויו החדש של יניב כהן יצליח להשיב את קהל האוהדים של הקבוצה חזרה למגרשי הכדורגל, וכי הוא יצליח להעניק טיפול ראוי ופתרונות לבעיות אשר לדעת אחדים הפריעו לשחקני הקבוצה לעסוק בכדורגל.

מעט רקע על יניב כהן

בתחילת דרכו, יניב כהן היה קשר תוקף אשר באופן רשמי החל לשחק כבר בגיל 11, בקבוצת הכדורגל הפועל נצרת עלית. כאשר יניב הגיע לגיל 13, אביו הרגיש לנכון לקחת אותו לאימון בקבוצת מכבי חיפה. באותו זמן מאמן קבוצת הנערים היה אשר עלמני, ואשר התלהב מיכולות המשחק המופלאות אשר יניב הפגין במהלך האימון, יחד עם זאת, בקבוצת האם של יניב כהן, הפועל נצרת עלית, אף אחד לא מיהר לוותר עליו ועל כושר המשחק שלו. כך עברה לה שנה שלמה, אשר במהלכה משפחתו של יניב כהן יחד עם יניב עצמו. עברו מסכות של שכנועים בלתי פוסקים, ראשי הפועל נצרת עלית הסכימו לבסוף לשחרר אותו מהקבוצה.

פריחתו של יניב כהן


לאחר שבקבוצת הפועל נצרת עלית הסכימו לבסוף לשחרר את יניב כהן משורותיהם, הוא עבר לשחק בקבוצת נערים ב'. לאחר מכן, כמתבקש עקב יכולותיו של השחקן המוכשר, יניב כהן התקדם, והועבר לשחק בקבוצת הנוער כאשר הוא מדלג על שלב קבוצת נערים א' בזכות המאמן דאז, ג'וני הרדי, שהבחין בכישרונו יוצא הדופן והמליץ לצרף אתו הישר לקבוצת הנוער. באותה עת. יניב כהן עדיין התגורר עם משפחתו בנצרת עלית, מה שאילץ אותו לעשות את דרכו מעיר מגוריו לחיפה בתחבורה ציבורית במשך מספר פעמים בשבוע, וזאת עד שהוא סיים את לימודיו.

עודכן ב: 13/05/2012 בשעה 15:10 על ידי InterMent

תגיות: יניב כהן
קטגוריות
בריאות וכושר

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים