הצג גיליון RSS

puzzlemedia

תקציב סרט תדמית

דרג פוסט זה
תקציב סרט תדמית

תקציבו של סרט תדמית או כל סרטון עסקי אחר מורכב מגורמים רבים. זאת יספרו לכם בכל חברות ההפקה האחרות. (הם לא מטעים אתכם) אך אנו בפאזל מדיה נציג לכם כיצד ניתן להפיק סרטים עסקיים במחירים המותאמים למגוון עסקים ותקציבים מבלי להתפשר על האיכות, המקצועיות והקונספט המכירתי/שיווקי.
המרכיבים העיקריים בקביעת תקציבו של סרט תדמית: 1. קדם הפקה- תחקיר, קונספט, תסריט, בימוי, תיאומי הפקה. 2. הפקה- צילום, תאורה, סאונד, בימוי בפועל, אתרי צילום, הדרכת שחקנים ועוד. 3. פוסט- עריכה, אפקטים מיוחדים, עיצוב פסקול, מוזיקה חוקית/מקורית, אנימציה, תל מימד והדמיות גרפיות, קריינות מקצועית ועוד. אנו בפאזל מדיה מאמינים שניתן לספק לכם בעלי העסקים, סרטי תדמית, סרטי מוצר או כל סרטון עסקי אחר במחירים קבועים מבלי להתפשר על האיכות. אנו בפאזל מדיה עובדים בפורמט צילום HD כסטנדרט, וכמו כן עם הציוד המתקדם ביותר הן בשלבי ההפקה והפוסט. בנינו עבורכם 3 חבילות המותאמות למגוון עסקים ותקציבים עם מחירים קבועים וגלויים על מנת שכמו בכל מוצר שהינכם רוכשים תדעו מה אתם מקבלים, מה המחיר ותוכלו לבצע סקר שוק פשוט.
אמנם תוכלו למצוא בתי הפקה שיפיקו לכם גם סרטונים במחירים נמוכים יותר, אך השאלה מה תקבלו: אצלנו תמצאו פירוט מדויק לכל חבילה, מה מחירה וכן תוכלו לצפות בסרטון דוגמא שיבהיר הלכה למעשה את איכות הסרטון שתקבלו. סרט תדמית טוב הוא לא מוצר שעולה לכם כסף, הוא כלי שמכניס כסף והרבה ולא מומלץ להתפשר על האיכות, אך עם זאת לא כל סוג עסק צריך להפיק סרטון עסקי בתקציב של עשרות אלפי דולרים ויותר. על הסרטון להשליך על העסק גודלו והתקציבים איתם הוא מתמודד. עליו להיות מקצועי, מצולם לעילא, עם איכות סאונד מקצועית ומתוסרט כך שהוא מוציא את בית העסק והשירותים אותם הוא מעניק בצורה הקליטה, הטובה והמעניינת ביותר.
כל הסרטים שאנו מייצרים הינם סרטים שהותאמו ישירות ללקוח ותוכננו כך שייתנו מענה לצרכיו ויגדילו את רווחיותו. בכולם מושקעת מחשבה מעמיקה ויסודית בתחקיר, ביסוס הקונספט והתסריט. כמו כן כולם כפי שצוין מצולמים באיכות HD למראה מהוקצע ומושך. בכולם נוכח במאי בעת הצילומים ולכולם מותאמת אריזה גרפית המעשירה את מראה הסרטון ויוצרת עניין רב להעברת המסרים שבו. אז צור קשר- לנו יש את החלק האחרון להצלחה. פאזל מדיה - הפקת סרטי תדמית.

http://www.youtube.com/user/PuzzleMe.../6/219RBDUtnLs

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים