הצג גיליון RSS

InterMent

משכנתא – כלים שימושיים באינטרנט בתחום משכנתאות

דרג פוסט זה
כיום יש כלים רבים מאוד בחינם באינטרנט בתחום משכנתאות שיכולים לסייע רבות לגולש לפני, בזמן ואחרי לקיחת ההלוואה. התחום רחב מאוד הכולל בתוכו כלכלה, כספים, מימון, הנחיות כללים וחוקים מבנק ישראל, ממשלה והבנקים למשכנתאות.
האתרים והכלים שייכים לגופים פרטיים עסקיים, גופי ממשלה ומוסדות ללא כוונות רווח.

כלי משכנתאות נפוצים:
  • אתרי ייעוץ משכנתאות - מידע רחב, אמין ומקיף על כל התחום קיים באתרי יועצי משכנתאות שנכתבו ע"י יועצי משכנתאות בעלי ידע וניסיון רב ואחד מהגדולים והאיכותיים ביותר בישראל הוא האתר של KH ייעוץ משכנתאות
  • מחשבון משכנתא
  • פורום משכנתא
  • יועץ משכנתאות פרטי
  • אתרי מדדים, ריביות, שע"ח – כמו אתר בנק ישראל והלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

אתר KH ייעוץ משכנתאות


אתר מהגדולים והאיכותיים ביותר בישראל ומהווה כמדריך המקיף והמקצועי ביותר בישראל הכולל מידע רחב, אמין ומקיף על כל התחום, KH ייעוץ משכנתאות, שנכתב ע"י יועץ משכנתאות בכיר, רו"ח בעל תואר שני במנהל עסקים, בעל ידע וניסיון רב בתחום הכספים ומשכנתאות.
האתר כולל בין היתר את הנושאים העיקריים הבאים:
תמהיל משכנתא, מסלולי משכנתא, ניתוח כדאיות למסלולים השונים, הסברים על המסלולים והריביות, מיחזור משכנתא, מחשבון משכנתא, פורום משכנתא, ביטוח משכנתא, זכאות למשכנתא ממשרד הבינוי והשיכון, הטבות לפריפריה, לקיחת משכנתא או שכירות מה עדיף, תהליך לקיחת ההלוואה, בנקים למשכנתאות, הלוואת בלון, הלוואת גישור, שיטות חישוב ריבית משכנתא שפיצר או קרן שווה, הנחיות בנק ישראל והממשלה, כתבות וחדשות רלוונטיות ועוד.

מחשבון משכנתא


כלי מעולה הקיים חינם באינטרנט וגם באתר KH ייעוץ משכנתאות הוא מחשבון משכנתא, כלי מחשבון משכנתא הוא מאוד ידידותי ועוזר רבות בניתוח חישוב משכנתא ובהחלטות חשובות של גובה החזר ההלוואה החודשי, ניתוח כלכלי של כדאיות ההלוואה ע"י ניתוח סה"כ הוצאות ריבית והצמדה רב שנתיים. כלי מחשבון משכנתא הוא כלי הנמצא בשמוש יום יומי של יועץ משכנתא והוא חייב להיות בשימוש הלווה לקבלת ההחלטות החשובות לפני לקיחת ההלוואה ובדיקת חיובי הבנק למשכנתאות בפועל במשך תקופת ההלוואה.

פורום משכנתאות – פורום משכנתא


כלי פורום משכנתא – פורום משכנתאות נמצא גם הוא באתר KH ייעוץ משכנתאות. כלי פורום משכנתאות נועד לסייע ללווה בשאלות הרבות המתעוררות בשלב שלפני לקיחת ההלוואה מכיוון שהתחום הוא רחב ביותר ומסובך. הגולש שואל בכלי פורום משכנתא והתשובה לרב מתקבלת ע"י יועץ משכנתאות בכיר ובעל ניסיון רב.

יועץ משכנתאות פרטי


הכלי החשוב ביותר לסיוע בלקיחת ההלוואה הוא יועץ משכנתאות פרטי. כל הכלים האחרים הם רק כלי עזר משניים לסגירת פערים בידע ולסיוע בהחלטות אך הם לא מהווים תחליף ליועץ משכנתא פרטי שמכיר מצוין את כל התחום הרחב ומתעסק בכך ברמה היומית. על מנת שהלווה יקבל משכנתא אופטימלית עבורו על יועץ משכנתא להכיר טוב את מצבו הפיננסי של הלווה בעבר, הווה ותחזית לעתיד וכמו כן להכירו מהבחינה הפסיכולוגית כאוהב או שונא סיכון ובהתאם לכך לבנות ללווה תמהיל משכנתא שמתאימה אישית ללווה. אותה הלוואה שמתאימה לאדם מסוים לא מתאימה לאדם אחר ולכן ההכרות האישית של יועץ משכנתאות והלווה היא חשובה ביותר למען חיסכון מרבי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, תלוי בגובה ההלוואה ואורך תקופתה.

משכנתא - אתרי עוגן ריבית, מדדים, ריביות, שע"ח


לקיחת משכנתא מצריכה ידע רב בכלכלה ובמדדים שונים כמו: ריבית עוגן, מדד המחירים לצרכן, שע"ח דולר או אחר.
תחזיות כלכליים לפקטורי ההלוואה השונים כגון: ריבית בנק ישראל, ריבית פריים, ריבית משכנתא, ריבית אג"ח לעוגן הריבית, אינפלציה, שע"ח.
באינטרנט קיימים המון אתרים טובים המספקים נתונים כגון:
אתר בנק ישראל, אתר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אתרי בנקים למשכנתאות גדולים, הבורסה לניירות ערך, אתרי כלכלה כמו דה מרקר, גלובס, כלכליסט, אקונומיסט ועוד.

כותב המאמר: קובי חבר, יועץ משכנתאות בכיר, מנכ"ל KH ייעוץ משכנתאות


ידע ←←← כוח ←←← כסף

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים