הצג גיליון RSS

yoramhaver

יועץ משכנתאות – עמלה זניחה ביחס לחיסכון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/09/2011 שעה 21:13 (1979 צפיות)
בשנים האחרונות הציבור נוטה יותר ויותר לקחת את שירותיו של [B]יועץ משכנתא[/B] בכיר על מנת שיטפל לו בתהליך לקיחת משכנתא ובעיקר בסגירת תנאים ללקיחת משכנתא מול הבנק למשכנתאות. תמורת עמלת [B]ייעוץ משכנתא[/B] זניחה באופן ניכר יחסית לגובה החיסכון בהלוואה, יועץ משכנתאות משיג ללווה משכנתא אופטימלית המתאימה לו אישית וחוסכת לו עשרות ואף מאות אלפי שקלים בהוצאות ריבית והצמדה, תלוי בגובה ההלוואה ואורך תקופתה.
[B]
יועץ משכנתאות – הסכם עם הלקוח

[/B]עמלת יועץ משכנתא מוגדרת בהסכם כתוב בין הלווה-הלקוח לבין [URL="http://kh-mortgage.co.il/Mortgage_Advisor_Duties.php"][B][U]יועץ משכנתאות[/U][/B][/URL]. הסכם טוב נועד לתיאום ציפיות בין הצדדים והגדרת תחומי אחריות בטיפול בהלוואה בין הלקוח לבין יועץ משכנתאות. בהסכם יוגדר אחריות יועץ משכנתאות ואחריות הלקוח מבחינת אספקת נתונים הנדרשים לבנק משכנתאות. התפקיד העיקרי של [URL="http://kh-mortgage.co.il/Tahalih_yiouts_Mashkanta_Vetashlum.php"][B][U]ייעוץ משכנתאות[/U][/B][/URL] הוא סגירת תנאים לקבלת משכנתא מהטובים ביותר בשוק משכנתאות עבור לקוחו ע"י משא ומתן אסרטיבי ומקצועי, כאשר יועץ משכנתאות הוא בלתי תלוי בבנק משכנתאות, אובייקטיבי ולויאלי אך ורק ללקוחו.
בהסכם יוגדר באופן ברור ביותר סכום סה"כ עמלת [B]ייעוץ משכנתא[/B] ומספר התשלומים ללא השארת פתח לאי הבנות למיניהן בין [URL="http://kh-mortgage.co.il/Bdika_Veyiouts_Mashkanta_Hinam.php"][B][U]יועץ משכנתא[/U][/B][/URL] ללקוחו.
[B]
מדוע עמלת ייעוץ משכנתאות זניחה לחיסכון בלקיחת משכנתא?
[/B]
תחום משכנתאות הוא מאוד מורכב ומסובך וכולל בתוכו עשרות רבות של אפשרויות שונות של לקיחת משכנתא בנושאים שונים כגון: תמהיל משכנתא, מסלולי משכנתא, ריביות משכנתא, שיטות חישוב ריבית משכנתא שפיצר או קרן שווה, הלוואת בלון, הלוואת גישור, עוגני ריבית שונים ומשונים עבור מסלול ריבית משתנה, הנחיות כללים וחוקים שמשתנים תכופות ע"י בנק ישראל, הממשלה ובנקים למשכנתאות וכד'.
עודף האפשרויות הנ"ל דורש התמחות מאוד ספציפית של [B]יועץ משכנתאות[/B] ומאפשר ליועץ משכנתא מקצועי עם ניסיון והשכלה מתאימה להשיג ללווה משכנתא אופטימלית שתתאים רק לו מבחינת מצבו הכלכלי בעבר, הווה ותחזית לעתיד בשילוב התחשבות בגורמים פסיכולוגיים של הלווה מבחינת אוהב או שונא סיכון.
התאמת משכנתא אופטימלית היא לא פשוטה ודורשת התמחות והכרות מעולה של יועץ משכנתאות בתחום מורכב ומסובך זה תוך הכרה והבנה מעולה של צרכי הלווה בהווה ובעתיד עם התאמת משכנתא גם לאופיו.
משכנתא היא הלוואה מהגדולות ביותר של משפחה ולרב לאורך עשרות שנים ולכן התאמת משכנתא אופטימלית ללווה היא קריטית. כל סטייה קטנה או אי התאמה טובה של תמהיל ההלוואה, מסלוליה או הריבית יכולים לגרום לנזק עצום ללווה לאורך תקופת ההלוואה, הנזק יכול להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים ולכן עמלת [B]ייעוץ משכנתאות[/B] היא מאוד זניחה ולרב נעה בטווח המחירים של 4,000 עד 7,000 שקל, כולל מע"מ.

כותב המאמר: קובי חבר, [B]יועץ משכנתאות[/B] בכיר, מנכ"ל KH [B]ייעוץ משכנתאות[/B]

[CENTER][B]ידע ←←← כוח ←←← כסף[/B][/CENTER]

עודכן ב: 28/09/2011 בשעה 21:17 על ידי yoramhaver

קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של ranan90
    כן השתכנעתי ונפגשתי עם יועץ משכנתאות דרכם וחכסתי כסף.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים