הצג גיליון RSS

yoramhaver

יועץ משכנתאות – פגישת ייעוץ משכנתא חינם

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/09/2011 שעה 16:41 (1131 צפיות)
תחום ייעוץ משכנתא בישראל הוא רחב ומסובך, הרבה מעבר לתחום ייעוץ משכנתא בעולם. התחום כולל הרבה מאוד אפשרויות ואלטרנטיבות של בחירת משכנתא. לעודף האפשרויות יש יתרון עצום בכך שהוא מאפשר, אם מכירים את התחום טוב מאוד כמו יועץ משכנתא, בחירת משכנתא אופטימלית שמתאימה ללווה הספציפי ולחסוך לו סכומי כסף גדולים מאוד של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, תלוי בגובה ההלוואה ותקופתה.
החיסרון הגדול בעודף אפשרויות הוא הצורך בהתמחות בתחום והציבור הרחב שמנסה לקחת ההלוואה בכוחות עצמו בשיטת "עשה זאת בעצמך" יוצא לרב מבולבל ומבצע טעויות קטנות בבחירת ההלוואה דבר שיכול להתבטא בנזק כספי גדול מאוד.

[B]יועץ משכנתאות – פגישה חינם
[/B]
יועץ משכנתא בכיר מטעם KH [URL="http://kh-mortgage.co.il/Tahalih_yiouts_Mashkanta_Vetashlum.php"][B][U]ייעוץ משכנתאות[/U][/B][/URL] בא לעזור בלקיחת משכנתא אופטימלית ללווה הספציפי במטרה למנוע מהלווה את הנזקים ולחסוך לו סכומי כסף גדולים מאוד לאורך תקופת ההלוואה כך שעמלתו נראית מאוד זניחה ביחס לחיסכון הכביר ע"י ייעוץ משכנתא מקצועי וטוב.
הלווה יכול לתאם פגישה חינם עם יועץ משכנתא בכיר מטעם KH ייעוץ משכנתאות שיכולה להיעשות בפגישה אישית, בטלפון או בשאלות בדוא"ל. הפגישה עם יועץ משכנתא נועדה לעשות סדר ללווה בתהליך המורכב של לקיחת משכנתא תוך מתן תשובות מקצועיות ככל שהלווה יחפוץ. הלווה אף יכול להתייעץ לגבי הצעות שונות שקיבל מיועצי משכנתאות בבנקים השונים על מנת להקל עליו בהחלטה איזו הצעה כדאית יותר כלכלית.
ללווה אין שום מחויבות עסקית בפגישה עם [URL="http://kh-mortgage.co.il/Mortgage_Advisor_Duties.php"][B][U]יועץ משכנתאות[/U][/B][/URL] והוא יכול להחליט לעצמו על המשך דרכו בטיפול בבחירת ההלוואה עבורו.

[B]יועץ משכנתא – ניסיון והשכלה
[/B]
יועץ משכנתאות בכיר מטעם KH[B] ייעוץ משכנתאות[/B] הוא בעל ניסיון עשיר מאוד בניהול תחום כספי ותחום משכנתאות של מעל 20 שנה ובנוסף בעל השכלה רחבה מאוד בראיית חשבון, תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במינהל עסקים התמחות במימון. בישראל יש יועצי משכנתאות רבים אך לא כולם בעלי הכשרה והשכלה מתאימה ולכן רצוי מאוד לבדוק היטב עם איזה חברת ייעוץ משכנתאות עובדים ואיכות [B]יועצי משכנתאות[/B] בחברתם. חשוב ביותר בדיקת מיהו אותו יועץ משכנתא, שם ספציפי[B],[/B] האישי שיטפל בהלוואה הספציפית, ניסיונו והשכלתו.

[B]יועץ משכנתאות – חיסכון כביר ללווה
[/B]
יועץ משכנתא עם שילוב של ניסיון מעשי וההשכלה המתאימה יוביל לחיסכון הכביר ללווה.
התחום הוא רחב ביותר ודורש התמחות ספציפית בנושאים הרבים המרכיבים את התחום. כמו כן חשובה שיטת העבודה של [B]יועץ משכנתאות[/B] והיחס האישי והצמוד עם הלווה כי הוא אמור ללוות אותו לא רק בזמן לקיחת משכנתא אלא גם הרבה שנים לאחר מכן. הבנה טובה בתחום עם הבנת צרכיו האישיים של הלווה ובשילוב הניסיון העשיר במשא ומתן מול יועצי משכנתאות בנקאיים יבטיחו ללווה חיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, תלוי בגובה משכנתא ותקופתה וזאת יכול להתבצע ע"י [B]יעוץ משכנתאות[/B] טוב, אמין, אובייקטיבי ובלתי תלוי בבנק.

[B]ייעוץ משכנתאות – עמלת יועץ משכנתאות
[/B]
עמלת [B]יועץ משכנתא[/B] תראה ללקוח זניחה מאוד ביחס לחיסכון העצום של הלוואתו שבוצעה במקצועיות עם הבנה מה עושים בכל שלב ושלב. קל להראות ללווה את החיסכון העצום מעבודת יועץ משכנתא ע"י תוצאות המתקבלות ע"י מחשבון משכנתא.
לווה שקיבל משכנתא בתנאים טובים מאוד בעזרת יעוץ משכנתאות מקצועי וביחס אישי טוב וצמוד, יודה ליועץ המשכנתא ויעריך אותו הרבה שנים קדימה מכיוון שקבלת [B]ייעוץ משכנתא[/B] טוב משפר מהותית את איכות חייו של הלווה לעשרות שנים קדימה.

[CENTER][B]ידע ←←← כוח ←←← כסף
[/B][/CENTER]

[RIGHT]
KH [B]ייעוץ משכנתאות[/B] - מתחייבים למתן יחס אישי וצמוד על ידי [B]יועץ משכנתא[/B] בכיר ומתחייבים לחסוך סכומים מהותיים ביותר ללווה, מהגבוהים ביותר בתחום [B]ייעוץ משכנתא[/B] בישראל.

כותב המאמר: קובי חבר, [B]יועץ משכנתא[/B] בכיר, מנכ"ל KH [B]ייעוץ משכנתאות[/B] [/RIGHT]

תגובות

  1. הסמל האישי של ranan90
    נשמע שבאמת שווה להיוועץ עם יועץ משכנתאות כי החסכון שווה את זה...


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים