הצג גיליון RSS

InterMent

מיטות טיפולים

דרג פוסט זה
מיטות טיפולים הן אותן מיטות שוכרות לנו ממסדרונות וחדרי האשפוז בבתי החולים. למראית עין מיטות טיפולים אינן נראות מיוחדות מלבד צורתן, אבל למראית עין בלבד. מיטות טיפולים בנויות כך שניתן לכוונן אותן ואת המזרנים על גביהן בכמעט כל זווית אפשרית. מיטות טיפולים גם יכולות להתחבר לכל אותם אבזרי עזר רפואיים כגון אינפוזיה, צינורת חמצן וכדומה. היתרון הגדול ביותר של מיטות טיפולים זה היכולת לנייד אותן על כל הציוד הרפואי שמועמס עליהן ממקום למקום. מיטות טיפולים הן הפיתרון הטוב ביותר עבור כל מי שאיננו בקו הבריאות, לא בהכרח אם הוא מאושפז בבית החולים. המיטות הרפואיות יכולות להעניק שירות בכל מקום ובכל מצב. גם במצבי חירום ותחת אש ניתן לתפעל את מיטות הטיפולים תוך הכנסת אי אלו שינויים.

מיטות טיפולים לבית


כיום יש מיטות טיפולים שמיועדות לבתים פרטיים ולא לבתי חולים או מוסדות סיעודיים. מיטות טיפולים פרטיות נראות אותו הדבר כמו אלו שבבתי החולים אלא שברוב המקרים הן יותר צרות על מנת להקל את הניוד שלהם בחללים הביתיים הצרים יותר. מיטות טיפולים רבות כוללות גם מכשיר לקריאת חירום לכל צרה שלא תבוא. כלומר כל אותן מיטות טיפולים ביתיות מכווננות ומרושתות למוקד חירום על מנת לסייע למטופלים שנקלעים למצוקה. מיטות טיפולים ביתיות גם מותאמות ברוב המקרים באופן אישי לכל מטופל בהתאם לצרכים הרפואיים הספציפיים שלו. ככל שצריך פחות מכשירים ואבזרים רפואיים כך המיטה יותר פשוטה להפעלה ולהתאמה. החלק הכי חשוב של כל מיטת טיפולים זה החיבור לצנרת של החמצן והיכולת לכוונן את זווית השכיבה או הישיבה. שכן מיטה טיפולית יכולה להפוך גם למעין כיסא גלגלים עת הצורך. חשוב גם לבצע למיטות השונות בדיקות תקינות תקופתיות שכן בסופו של דבר מדובר בחיי אדם. מטה לא תקינה מהווה סכנה לחיים וכמובן לבריאות של בן אדם.

מיטות טיפולים מוטסות


נישה מאוד ייחודית היא זאת של הרפואה המוטסת. מיטות טיפולים מוטסות הן כאלו שמותאמות במיוחד למטוסים. כיום יש מטוסי אמבולנס שמצוידים באותן מיטות טיפולים באופן קבוע. כך כל פעם שיש מקרה רפואי מיוחד שמצריך הטסת חולה או חולים, אזי אותן מיטות טיפולים ממתינות מוכנות ומזומנות לקליטה. מיטות טיפולים מוטסות מתוכננות בשיתוף פעולה אדוק בין רופאים לבין אנשי מקצוע מתחום התעופה. מיטות טיפולים מוטסות הן הרבה יותר קומפקטיות ובנויות תוך ניצול מקסימאלי של כל שטחן מעל ומתחת למטופל על מנת להכיל את כל הציוד הנדרש.
קטגוריות
רפואה

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    אלו אותן מיטות לסדנאות טיפולים? ראיתי חתונה שכאטרקציה עם ממש עשו שם פינת טיפול.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים