הצג גיליון RSS

הכל לחתונה

לחץ לפני חתונה - מה לעשות?

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/10/2011 שעה 16:56 (476 צפיות)
החלטתם שאתם מתחתנים. מזל טוב! התקופה לפני החתונה עלולה לרוב להיות מאוד מאוד מלחיצה גם לאלו מכם שנחשבים לסופר רגועים.
אם לא תיקחו את הזמן ותנסו לשחרר חלק מהלחץ הזה, הוא בסופו של דבר יגלוש גם לתחומים אחרים בחיים שלכם.
בתקופה הלחוצה והסוערת הזאת בחייכם, מומלץ שהדבר שיישב בראש סדר העדיפויות שלכם, זה הפחתת הלחץ בכדי למנוע מצבים לא נעימים ושיבושים
בסדר התקין של חייכם האישיים, בעבודה וכו'.
לפניכם כמה עצות על איך להפחית מהלחץ הזה שמצטבר בתקופה לפני שאתם מתחתנים.


יומן
קנו לכם יומן או אפילו תחזיקו יומן ממוחשב אותו תעדכנו על בסיס שבועי או יומי. ליומן יש שני יתרונות- היתרון הראשון הוא שיומן ישמש אתכם כמעין כותל בו תוכלו לפרוק את מה שיושב לכם על הלב, תוכלו לרשום את התחושות והתסכלים במקום לשמור אותם בפנים עד שמתפוצצים.
יתרון שני- כמה פעמים בחיים מתחתנים? תחשבו איזה כיף זה יהיה בעתיד, לשבת עם הילדים או הנכדים ולהראות להם את היומן שכתבתם סתם בשביל הכיף או אפילו כמעין מדריך לפני שהם בעצמם מתחתנים.

זמן איכות
בלו זמן איכות עם בן-בת הזוג שלכם. לקירבה יש השפעה מאוד חיובית על הלחץ. סכמו מראש שכשאתם בזמן האיכות שלכם, אתם לא מדברים על החתונה או לפחות לא מדברים על אותם נושאים בחתונה שיכולים להיגרר לויכוח בגלל חוסר הסכמה.
פשוט תתמקדו בלהנות מהחברה אחד של השניה. אפשר לשלב בזמן הזה פעילויות שאתם אוהבים - משחקים, טיולים נעימים ברגל וכו'.

פעילות גופנית

אם עדיין לא התחלתם, זה הזמן להתחיל לעסוק בפעילות גופנית ממריצה כמו למשל ריצה או אפילו סקווש. פעילות מסוג זה תיתן לגוף שלכם מנה יפה של אנדרופיניםף תרופת ההרגעה הטבעית של הגוף. מומלץ לעסוק בפעילות הגופנית לפחות חצי שעה ביום.
יתרון נוסף..אתם מתחתנים. למה לא להגיע ליום הזאת כשהגוף בריא ושמח?


מדיטציה

אני לא הולך להגיד לכם לטוס להודו ולהירשם לאיזה אשראם. פשוט, קחו לכם 10 דקות ביום, לא יותר מזה. תשקיעו את הזמן הזה במדיטציה, בשקט, לבד. כבו את הסלולרי ואת המחשב. הפעולה הפשוטה הזאת של להיות לבד ובשקט מוחלט בתקופה המטורפת הזאת של לחץ וריצות, תשפיע עליכם בצורה שלא תאמן.
זהו עד כה, מקווה שנהניתם מהאמר. תיישמו - אתם מתחתנים בקרוב ואתם רוצים להגיע ליום הזה בצורה הכי טובה שיש.הפסקות
קחו הפסקות תכופות מכל הפעילות הזאת של תכנון החתונה. לשלב הזה חשוב מאוד לשים לב ככל שאתם מתקרבים לאותו היום בו אתם מתחתנים.
לרוב, הלחץ עולה משמעותית ככל שמתקרבים ליום הגדול. אל תשרפו את כל המרץ והאנרגיה שלכם בתכנון החתונה מסביב לשעון. גם האנשים הרגועים והחזקים ביותר עלולים לקרוס מכל הלחץ המתח.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים