הצג גיליון RSS

הכל לחתונה

שמלת כלה - איך לחפש

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/10/2011 שעה 17:40 (360 צפיות)
מכל ההחלטות שתצטרכי להחליט בזמן ההכנות לחתונה, בחירת שמלת כלה מושלמת כנראה תהיה ההחלטה המרגשת ביותר. הרי לא בכל יום יוצא לך להתלבש כמו בת מלוכה ולהיות מרכז תשומת הלב. כמו בכל קניה חשובה, מומלץ לך לצאת לדרך חמושה בכמה עצות.
ברוב סלוני הכלות, מספיק שתעברי בדלת כדי לקבל ייעוץ כזה או אחר לגבי שמלת כלה. נצלי את זה. תשתמשי בטיפים ובעצות שתקבלי מאותן מעצבות או מוכרות. אותה יועצת תדע לומר לך מה יתאים לך יותר ומה פחות בהתאם לגיל ולמבנה הגוף שלך. יכול להיות שתראי שמלת כלה שנראתה מדהים באותו קטלוג או מגזין אך עלייך היא לא נראית משהו.
מן הסתם, יהיה לך יותר קל למצוא שמלת כלה אם את יודעת מה מחמיא לגזרה שלך יותר ומה פחות. לא משנה מה המבנה שלך, שמלת כלה שתתאים לגזרה שלך תבליט את האיזורים המוצלחים שלך ותעמעם את הפחות מוצלחים.
נשים גדולות ייראו נפלא כשילבשו שמלת כלה בגזרה קיסרית או גזרת A, אך שמלת כלה בגזרת בת הים לא ממש תהיה נעימה לעין. גזרת בת הים מחבקת את הגוף ומתאימה לנשים דקות גזרה.
נשים גדולות יירצו גם להימנע מבדים נצמדים לגוף כגון בד ג'רסי או קרפ ומבדים בעלי נפח כמו קטיפה וסאטן כבד. נסו לכוון לכיוון של סוגי סאטן קלילים, שיפון ומשי שנטונג.
אם את בעלת מבנה גוף אגסי, שמלת כלה בסגנון של שמלת נשף סטרפלס תעמעם את החלק התחתון שלך ותבליט את החלק המוצלח שלך.
כלות רזות או נמוכות במיוחד, יילכו לאיבוד בשמלת כלה בסגנון של שמלת נשף. אנו ממליצים לך לנסות אותן בכל זאת כדי שתקבלי כיוון גם לגבי מה שאת לא רוצה לראות עלייך.
אם את צרת מותניים, שמלת כלה בגזרת נסיכה עם מחוך תואם, הנפתחת בהדרגה לחצאית מלאה, תחמיא לגזרה שלך בצורה אלגנטית. אם את מרגישה בנוח עם הכתפיים שלך, נסי צווארון לולאה.
חשוב לא להינעל על שמלת כלה מסויימת לפני שבדקת כמה וכמה אפשרויות. מה שנראה טוב על הקולב או במגזין לאו דווקא ייראה טוב עלייך ולהיפך.
"חרטת קניה" קלה זה משהו טבעי לחלוטין. אחרי הכל רכשת עכשיו שמלת כלה. כשהחרטות האלה עולות, נסי לחשוב על איך הרגשת כשלבשת אותה בחנות וידעת שזו האחת, ותראי איך החרטות נעלמות.
עניין הזמן מאוד חשוב - לקוח זמן להכין או להזמין לך שמלה ולאחר מכן לבצע מדידות ותיקונים. אל תחכי לרגע האחרון. כמובן שיש יוצאות דופן שתמיד הכל מתאים להן. אל תבני על זה שאת כזאת.
זה די נפוץ ללכת לשתיים או שלוש מדידות. הראשונה בד"כ נערכת כשישה שבועות לפני החתונה. קחי איתך חברה טובה או מישהי מהמשפחה לייעוץ. המדידה הראשונה של שמלת כלה משמשת ל 2 מטרות - לראות שהשמלה היא במידה, צבע ועיצוב נכונים, ולראות שהמעצבת/תופרת שלך יודעת מה היא עושה.
לתופרת בד"כ תהיה עוזרת שתעזור לך עם המדידה. לאחר מכן היא תחפש מה צריך לעשות.
אלו הדברים שאת צריכה לשים לב אליהם כשאת מודדת שמלת כלה:
- הצורה שהבד נופל.
- איך זה מרגיש באיזור המותניים.
- איך זה מרגיש באיזור החזה.
- חפשי כל מיני בליטות, כיווצים ושוונצים.
- שימי לב שהתפירה, הרקמות, החריזה כולם נראים טוב וחזק ולא רופפים או משוחררים.
מומלץ להסתכל במראה בעלת שלוש זוויות ואפילו לא להתבייש לבקש שמישהו יחזיק לך עוד מראה מאחור. אם יש משהו שאת לא אוהבת, תגידי את זה כי לא יהיו לך עוד הזדמנויות- אוטוטו חתונה. התופרת תוכל לומר לך מדוע יש בעיה כזאת או אחרת ומה ניתן לעשות בנידון. אומנם אסור לצפות לניסים אבל אל תשכחי שזו זכותך המלאה ללכת לכמה מדידות שאת רוצה עד שהגזרה של שמלת הכלה שלך תהיה מושלמת עבורך.
מזל טוב!
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים